Obserwuj w Google News

Powstanie specjalna edycja "Tańca z gwiazdami"? Są przecieki z Polsatu

2 min. czytania
09.11.2023 16:57
Zareaguj Reakcja

"Taniec z gwiazdami" ma wrócić do Polsatu w przyszłym roku w odnowione formule. Edward Miszczak na razie nie zdradza szczegółów nadchodzącej edycji, ale rąbka tajemnicy uchylił producent programu Rinke Rooyens. Jeśli dobrze pójdzie, to widzowie obejrzą specjalną edycję tanecznego show. 

"Taniec z gwiazdami" - kiedy nowa edycja w Polsacie?
fot. Paweł Wodzyński/East News, Wojciech Olkuśnik/East News

"Taniec z gwiazdami" ma wrócić jesienią na antenę Polsatu. Nowy dyrektor programowy Edward Miszczak postanowił zachować popularny format, lecz program ma przejść gruntowe zmiany. W sieci ruszyła karuzela nazwisk, potencjalnych uczestników 14. "Tańca z gwiazdami". Spekuluje się, że widzów czeka wyjątkowo interesujące widowisko, ponieważ w obsadzie mogą pojawić się bohaterowie najgłośniejszego skandalu mijającego roku, Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz.

Redakcja poleca

Polsat szykuje specjalną edycję "Tańca z gwiazdami"

Rinke Rooyens, który produkuje taneczny show, ujawnił w rozmowie z Pudelkiem, że trwają rozmowy z Polsatem odnośnie specjalnego wydania "Tańca z gwiazdami". Oznacza to, że jeśli firmie Rochstar uda się dogadać z Edwardem Miszczakiem, to widzów czeka nie lada gratka. Mowa o specjalnej edycji programu zatytułowanej "Taniec z gwiazdami All Stars". Mają wziąć w niej udział wybrani finaliści dotychczasowych sezonów, zarówno tych wyemitowanych w Polsacie, jak i w TVN. Jak powiedział Rooyens, byli uczestnicy programu "znowu zmierzyliby się w pełnym nostalgii starciu". - To byłoby największe rodzinne show taneczne w kraju - podkreślił w rozmowie z Pudelkowi producent "Dancing with the Stars". 

Kiedy nowa edycja "Tańca z gwiazdami" w Polsacie? 

Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Jak zdradził Rinke Rooyens, produkcja planuje urozmaicić format i nakręcić osobną mini-serię, w której zostaną przypomniane najpiękniejsze występy uczestników z ostatnich lat. Przed kamerami pojawią się gwiazdy oraz autorzy tamtych choreografii i opowiedzą o swojej współpracy. Ujawnią też nieznane szczegóły zza kulis. Rooyens jednak studzi nastroje. Polsat wciąż nie podjął decyzji w sprawie zakupu kolejnego sezonu, a więc przyszłość "Tańca z gwiazdami" w stacji jest wciąż niejasna. Producentom i widzom pozostaje więc czekać na ruch Polsatu. 

Nie przegap
Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News