Obserwuj w Google News

Jan Kliment nagle przerwał wywiad. Poszło o Julię Wieniawę w „Mam talent”

2 min. czytania
15.11.2023 06:00
Zareaguj Reakcja

Jan Kliment zdradził, jak czuł się po zwolnieniu z „Mam talent”. Tancerz nie chciał komentować angażu Julii Wieniawy do programu TVN. Kiedy padło pytanie o nową jurorkę, przerwał wywiad.

Jan Kliment nagle przerwał wywiad. Poszło o Julię Wieniawę w „Mam talent”
fot. Paweł Wodzyński/East News

Lidia Kazen przeprowadziła prawdziwą rewolucję w „ Mam talent”. Następczyni Edwarda Miszczaka zadecydowała, że nowymi prowadzącymi rozrywkowego programu zostaną Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski. Z kolei Marcin Prokop zamienił stanowisko gospodarza na fotel jurora i zasiadł obok Agnieszki Chylińskiej. Oceniać popisy uczestników show TVN będzie jeszcze Julia Wieniawa. Tym samym z „Mam talent” pożegnali się Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Tancerz znany z „ Tańca z gwiazdami” zdążył już wypowiedzieć się na temat utraty pracy.

Jan Kliment o zmianach w „Mam talent”. Tak zareagował na zwolnienie

Jan Kliment i Lenka Klimentova byli gośćmi gali II edycji Kampanii „Badaj się regularnie”. Gwiazdy chętnie udzielały wywiadów i cierpliwie odpowiadały na pytania dziennikarzy. Wszystko zmieniło się, gdy reporter Świata Gwiazd zapytał ich o program „Mam talent”. Jak tancerz zareagował na zwolnienie?

Redakcja poleca

- Ja byłem tam taką świeżynką. Na co dzień robię inne rzeczy, sędziuję zawodowo. Ćwiczę pary czy to do ślubu, czy teraz szykujemy pierwszy obóz. Telewizja jest fajna, ale to zawsze było chwilowo. (…) To, że oni zmienili decyzję po dwóch latach to nie szkodzi, niech próbują. Może zadzwonią: „Janek jednak wracaj!” - zażartował.

Humor stracił, gdy dziennikarz wspomniał o mieszanych reakcjach na angaż Julii Wieniawy. Z opresji uratowała go ukochana żona. - Nie będziemy się chyba na ten temat wypowiadać, to nam nie wypada. Jesteśmy tu z innego powodu, a nie po to, by komentować „Mam Talent!” - stwierdziła, po czym para przerwała wywiad.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Julia Wieniawa na Top of the Top Sopt Festival 2023
5 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/East News