Obserwuj w Google News

Michał Adamczyk wrócił do pracy w TVP. „Prezes postawił sprawę jasno”

2 min. czytania
14.11.2023 07:41
Zareaguj Reakcja

Michał Adamczyk zakończył urlop i powrócił do pracy w Telewizji Polskiej. Czy prezenter poniósł konsekwencje afery sprzed lat? Gwiazdor TVP miał pobić kochankę i grozić byłej żonie.

Michał Adamczyk wrócił do pracy w TVP. „Prezes postawił sprawę jasno”
fot. Wojciech Strozyk/East News

Michał Adamczyk znalazł się w centrum uwagi, gdy Onet ujawnił, że szef pionu informacji TVP miał brutalnie pobić kochankę i grozić byłej żonie. Po wybuchu afery prezenter zniknął z Telewizji Polskiej. - Złożyłem wniosek o urlop i oddaję się do dyspozycji zarządu TVP - napisał w krótkim oświadczeniu. Wkrótce pozwał wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska i oskarżył autora artykułu Onetu o zniesławienie. Następnie wyszło na jaw, że Adamczyk nie wróci do pracy aż do 15 października. Wybory parlamentarne już za nami, a dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej ponownie wypełnia swoje obowiązki.

Michał Adamczyk zakończył urlop. Gwiazdor TVP wrócił do pracy

Portal wirtualnemedia.pl poinformował, że Michał Adamczyk wrócił do pracy. Widzowie mogli tego nie zauważyć. W „Strefie Starcia” wciąż zastępuje go Miłosz Kłeczek, a jego miejsce w „Wiadomościach” zajęła Anna Bogusiewicz. Kontrowersyjny prezenter nie pojawia się na ekranie, a swoje obowiązki wykonuje zdalnie.

Redakcja poleca

- Michał pracuje już od kilku tygodni, ale jest na pracy zdalnej. Wypełnia wszystkie obowiązki, które wiążą się z tym, że jest szefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - miał powiedzieć informator Faktu. Według informacji tabloidu Adamczyk nie ma co liczyć, że wróci na antenę. Telewidzowie prędko go nie zobaczą.

- Decyzją prezesa nie będzie go na antenie, nie wszyscy są z tego zadowoleni, ale prezes postawił sprawę jasno i nie zanosi się, by zdanie zmienił - miało przekazać źródło serwisu. Zarówno dziennikarze portalu wirtualnemedia.pl, jak i Faktu poprosili TVP o komentarz w tej sprawie, lecz nie doczekali się odpowiedzi.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media/Fakt

Nie przegap
Jarosław Jakimowicz znowu pracuje w TVP? Mamy zdjęcia
13 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive