Obserwuj w Google News

Prokop komentuje wybór Hołowni na marszałka Sejmu. „Dostałem propozycję pracy”

2 min. czytania
14.11.2023 09:59
Zareaguj Reakcja

Marcin Prokop zaskoczył widzów „Dzień Dobry TVN” i ocenił polityczne sukcesy Szymona Hołowni. W przeszłości panowie prowadzili razem „Mam talent”. Teraz prezenter ujawnił, że miał otrzymać propozycję pracy od nowego marszałka Sejmu.

Marcin Prokop komentuje wybór Szymona Hołowni na marszałka Sejmu. „Dostałem propozycję pracy”
fot. Mateusz Grochocki/Dzień Dobry TVN/East News

Marcin Prokop tworzy w „ Dzień Dobry TVN” zgrany duet z Dorotą Wellman. W ostatnim wydaniu śniadaniówki TVN na ekranie towarzyszył mu jednak Damian Michałowski. Uwagę widzów zwróciła natomiast rozmowa dziennikarzy o poprzednim telewizyjnym partnerze Marcina Prokopa. Prezenter ocenił polityczne sukcesy Szymona Hołowni. Lider Polski 2050 zrobił oszałamiającą karierę, a stanowisko prowadzącego „ Mam talent” wymienił na fotel marszałka Sejmu. Co sądzi na ten temat gospodarz „Dzień Dobry TVN”?

Wyśmiali polityków PiS w „Dzień Dobry TVN”. „Samobójcza misja”

Marcin Prokop i Damian Michałowski porozmawiali z Dagmarą Kaczmarek-Szałkow o pierwszym posiedzeniu Sejmu X kadencji. Dziennikarka typowana na nową prowadzącą „Dzień Dobry TVN” zapytała o ich pierwsze spostrzeżenia.

- Mnie się podoba. Podobało nam się to, że Jarosław Kaczyński, znany patriota, spóźnił się na śpiewanie hymnu - zadrwił Marcin Prokop. - Prezydent Andrzej Duda powierzył dość samobójczą misję premierowi Morawieckiemu - dodał po chwili, śmiejąc się z prób utworzenia rządu przez PiS.

Redakcja poleca

Marcin Prokop wspomniał o Szymonie Hołowni w „Dzień Dobry TVN”

Nagle Dagmara Kaczmarek-Szałkow zapytała o nowego marszałka Sejmu. Stanowisko to objął Szymon Hołownia. Marcin Prokop od razu pokusił się o żart. - Już dostałem propozycję pracy od Szymona - Straż Marszałkowska. Niestety okazało się, że nie mam kwalifikacji. Trzeba dobrze posługiwać się bronią białą, trzeba mieć szablę przy sobie, w związku z tym będę kierowcą - zażartował i rozbawił wszystkich zgromadzonych w studiu na Marszałkowskiej.

To nie pierwszy raz, gdy prowadzący „Dzień Dobry TVN” wypowiada się na temat politycznej kariery Szymona Hołowni. W ostatnim wywiadzie udzielonym Agnieszce Woźniak-Starak i Gabi Drzewieckiej Marcin Prokop nazwał kolegę z planu „Mam talent” „Pinokiem”.

Źródło: Radio ZET/Plejada

Nie przegap
Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS