Obserwuj w Google News

To dlatego Hubert Urbański zrezygnował z „DDTVN”? „Wycofał się, kiedy…”

2 min. czytania
10.11.2023 16:58

Hubert Urbański miał zrezygnować z posady prowadzącego „Dzień Dobry TVN”. Dlaczego gospodarz „Milionerów” nie dołączy do ekipy śniadaniówki? Powód może zaskoczyć.

To dlatego Hubert Urbański zrezygnował z „Dzień Dobry TVN”? „Wycofał się, kiedy…”
fot. VIPHOTO/East News

Hubert Urbański miał zostać nowym prowadzącym „ Dzień Dobry TVN”. Lidia Kazen potwierdziła, że gospodarz „ Milionerów” brał udział w próbach kamerowych. - Nowi prowadzący dołączą do zespołu w listopadzie - powiedziała dyrektorka programowa TVN w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Kiedy widzowie zaczęli przyzwyczajać się do myśli, że zobaczą prezentera w śniadaniówce, niespodziewanie podano informację o jego rezygnacji z angażu w porannym programie. - Uznał, że program na żywo jest jednak nie dla niego, chyba obawiał się, że sobie nie poradzi - miał powiedzieć informator serwisu. Źródło Shownews.pl donosi jednak o zupełnie innym powodzie rezygnacji z posady.

Hubert Urbański nie chciał z nią prowadzić „Dzień Dobry TVN”? „Wypadła przeciętnie”

Doniesienia o ewentualnym zatrudnieniu Huberta Urbańskiego w „Dzień Dobry TVN” sprawiły, że media zaczęły spekulować, kto stanie u boku prezentera. Lista potencjalnych kandydatek znalazła się na stronie Shownews.pl. Według ustaleń portalu najlepiej podczas prób kamerowych wypadła Dorota Gardias. - Jest naturalna i to ona w tej chwili ma największe szanse na stworzenie duetu z Urbańskim - miał powiedzieć informator serwisu.

Z kolei nieco mniej pochlebnie miał on ocenić umiejętności Dagmary Kaczmarek-Szałkow z TVN24. - Dagmara jest bardzo spięta i sztywna, nie potrafi spontanicznie reagować na wizji. Choć jest bardzo doświadczoną dziennikarką newsową, w programie porannym, w którym poruszane są różne tematy, nie ma doświadczenia i niestety to widać - można było przeczytać na stronie Shownews.pl.

Lidia Kazen miała jednak dać jej szansę. - Decyzja o zatrudnieniu Urbańskiego zapadła i wyznaczono już datę debiutu nowej pary. Ostatecznie miała mu partnerować Dagmara Kaczmarek-Szałkow. W ostatniej chwili Hubert zmienił zdanie i oświadczył, że jednak nie wystąpi - miał relacjonować pracownik „Dzień Dobry TVN”.

Redakcja poleca

Spekuluje się, że Urbański wolałby poprowadzić śniadaniówkę razem z Gardias. - Wycofał się w momencie, kiedy zdecydowano, że ma prowadzić z Dagmarą. Z Dorotą Gardias byliby o wiele lepszym duetem. Lidia Kazen wybrała jednak Kaczmarek-Szałkow, która na próbach wypadła przeciętnie. To Hubert ciągnął całość swoją osobowością - miało zdradzić źródło Shownews.pl.

Po rezygnacji Urbańskiego z posady TVN ma ogromny problem. Pojawiły się nawet obawy, że zostanie on ukarany za zmianę decyzji, a Kazen zwolni go z „Milionerów”. - Nowa para miała zadebiutować w listopadzie, a poza Urbańskim nikt nie zrobił większego wrażenia. Produkcja ma problem, wciąż trwają poszukiwania nowej pary. Rozpisują scenariusze dni próbnych dla kolejnych osób - miał przekazać informator portalu.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media/Świat Gwiazd/Show News

Nie przegap
Dorota Wellman uderzyła Marcina Prokopa w „Dzień Dobry TVN”. Porównał ją do Danuty Holeckiej
9 Zobacz galerię
fot. TVN (Dzień Dobry TVN)