Obserwuj w Google News

Sylwia Peretti z rozdzierającym nagraniem. Chodzi o jej syna i wspólną misję

Klaudia Bochenek
2 min. czytania
10.11.2023 12:30
Zareaguj Reakcja

Sylwia Peretti nie tak dawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o śmierci syna. Patryk zginął w wypadku samochodowym 15 lipca 2023 roku. Teraz bohaterka „Królowych życia” poinformowała, że będzie kontynuować misję, w którą od kilku lat angażowała się z synem. Zachęciła fanów do współpracy i opublikowała nagranie z dość smutnym wydźwiękiem.

Sylwia Peretti chce kontynuować specjalną misję
fot. screen Instagram sylwia_peretti

Sylwia Peretti stara się wrócić do normalności po rodzinnej tragedii. 15 lipca 2023 roku na Moście Dębnickim w Krakowie w wypadku samochodowym zginął Patryk Peretti oraz troje kolegów mężczyzny. Auto prowadził właśnie syn „Królowej życia” – zawiniła nadmierna prędkość oraz spożycie alkoholu przed przejęciem kierownicy auta.

W wywiadzie, który udzieliła „Vivie!”, tłumaczyła, że sama stała się ofiarą, a z jej dziecka zrobiono mordercę. Przyznała, że jej zdaniem cała czwórka zawiniła tragedii i zapłaciła największą cenę za nieodpowiedzialność. Gwiazda czuła, że feralnego dnia może dojść do dramatu. Pamięta, że jej syn dzień przed śmiercią powiedział jej „kocham cię”. Rodzina była ze sobą bardzo zżyta – nic dziwnego, że teraz Sylwia Peretti, mimo ogromnego bólu, chce kontynuować misję, w którą zaangażowany był Patryk. Nie zostawi potrzebujących samych sobie.

Zobacz także:  Zdewastował grób syna Sylwii Peretti, teraz poniesie karę. Jest wyrok dla 41-latka

Sylwia Peretti nie poddaje się. Robi to dla syna

Sylwia Peretti opublikowała na Instagramie nagranie, które powstało w poprzednich latach przy okazji akcji #PaczkaPeretki. Z jednej strony widzimy radość na twarzach obdarowanych przez świętego Mikołaja, czyli syna celebrytki, z drugiej strony muzyka i czarno-biały filtr daje wrażenie smutku, niepokoju i straty. Cel jest jednak szczytny.

„Gdy łza wzruszenia zamienia się miejscem z łzą rozpaczy, przychodzi refleksja... i myśl o Mikołaju. Mam w głowie pytanie: Synek, jak mam to zrobić bez Ciebie? Nie uzyskałam odpowiedzi. Mam jedynie te listy, od Istot, które tak bardzo na Ciebie czekają… Nie zawiodę Ich, jesteśmy jednością. Patryk, dopóki żyję, będziemy razem tworzyć dobro” – napisała Sylwia Peretti pod filmem.

Redakcja poleca

„Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego - byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć. Dlatego głównie dla Ciebie, ale i dla Dzieciaków, mając Cię w sercu, zrobię to. Są naszą częścią. Nigdy nie przestanę być dobrym człowiekiem” – kontynuowała.

Sylwia Peretti poinformowała, że #PaczkaPeretki odbędzie się już po raz piąty. Listy napisane przez Dzieci z Domu Dziecka czekają już na realizację. Ci, którzy są chętni do wzięcia udziału w akcji, mogą zgłaszać się do Sylwii Peretti przez wiadomości prywatne.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Te-gwiazdy-nie-wstydzą-się-Boga-Niektóre-nawet-zawdzięczają-mu-życie
21 Zobacz galerię
fot. JACEK KOZIOL/East News