Obserwuj w Google News

Woźniak-Starak miała tego nie robić po śmierci męża. Wytknięto jej hipokryzję

2 min. czytania
10.11.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą „Mam talent!”. Gwiazda ledwo zdążyła pochwalić się posadą, a już spotkała się z krytyką. Jedna z internautek zarzuciła jej hipokryzję.

Agnieszka Woźniak-Starak miała tego nie robić po śmierci męża. Wytknięto jej hipokryzję
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Po zwolnieniu z „ Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak miała dostać nowy program w TVN. Początkowo spekulowano, że poprowadzi „ The Traitors”, lecz show otrzymała Malwina Wędzikowska. Władze stacji długo nie mówiły nic na temat przyszłości dziennikarki. Pojawiły się nawet plotki, że nie mają na nią pomysłu. Wtem niespodziewanie ogłoszono, że Woźniak-Starak zostanie gospodynią „Mam talent!”. To nie wszystkim się spodobało. Prezenterce zarzucono hipokryzję.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi „Mam talent!”. „Po śmierci Piotra mówiła pani...”

Agnieszka Woźniak-Starak kilka lat temu przeżyła tragiczną śmierć męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Rodzinny dramat sprawił, że dziennikarka zrezygnowała z pracy na planie „ Big Brothera” i całkowicie zniknęła z ekranów. Do obowiązków zawodowych wracała powoli. Najpierw poprowadziła audycję „Life Balance”, by później dołączyć do ekipy „Dzień Dobry TVN”.

Redakcja poleca

Zwolnienie prezenterki ze śniadaniówki i jej angaż w „ Mam talent!” był szokiem dla jej fanów. Na Instagramie gwiazdy znalazł się komentarz internautki, która przypomniała, że jeszcze jakiś czas temu Woźniak-Starak zarzekała się, że nie będzie pracować przy tego rodzaju show. „Po śmierci Piotra mówiła pani, że nigdy już nie poprowadzi pani programu rozrywkowego. Jak widać, zmieniła pani zdanie” - zauważyła.

Obserwatorka Woźniak-Starak nie musiała długo czekać na odpowiedź dziennikarki. „To prawda, zmieniłam” - odpisała jej w komentarzu. Wcześniej udzieliła ona wywiadu dziennikarzom Pani i opowiedziała o stracie męża. - Jestem przekonana, że nasi bliscy, którzy odchodzą, nie chcą, żebyśmy trwali w rozpaczy. Przecież nas kochali, dlaczego więc mieliby chcieć, żebyśmy cierpieli? To nie miałoby sensu. (...) Piotrek zawsze będzie we mnie żył. Ale chcę iść do przodu - mówiła prezenterka.

Źródło: Radio ZET/Pani

Nie przegap
Piotr Woźniak-Starak był pochowany w ogródku. Jak teraz wygląda grób milionera?
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski + Piotr Molecki/East News