Obserwuj w Google News

Magdalena Ogórek już nie pracuje w TVP Info? „Kasę wzięła i uciekła”

2 min. czytania
09.11.2023 13:51
Zareaguj Reakcja

Magdalena Ogórek już przestała pracować w TVP? Prezenterka nie znalazła się w spocie Telewizji Polskiej. Wcześniej informowała, że rozpoczęła pracę w Watykanie.

Magdalena Ogórek już nie pracuje w TVP Info? „Kasę wzięła i uciekła”
fot. TRICOLORS/East News

Pracowników Telewizji Polskiej niebawem czekają wielkie zmiany. Władzę w Polsce najpewniej przejmie Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga i Lewica. Politycy dotychczasowej opozycji zdążyli już zapowiedzieć, że „ funkcjonariusze PiS-u zostaną rozliczeni”. Na Woronicza ma panować grobowa atmosfera. - Siedzimy pozamykani i załamani - mówił rozmówca portalu wirtualnemedia.pl. Część zatrudnionych w TVP ma walczyć o zmiany w umowach, które pozwolą im otrzymywać wynagrodzenie nawet po utracie pracy. Inni ponoć sami składają wypowiedzenia, gdyż ewakuacja ma być dla nich lepsza od zwolnienia. Czy na odejście z Telewizji Polskiej zdecydowała się już Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek odeszła z TVP? Stacja już o niej zapomniała

Niedawno Magdalena Ogórek poinformowała, że niedługo opuści Polskę i uda się do Rzymu, gdzie zamierza pracować w sekcji Archiwów Watykańskich. Czy oznacza to, że zakończyła już występy w Telewizji Polskiej? Prezenterka nie zabrała konkretnego stanowiska w tej sprawie, jednak wydaje się, że stacja chyba już o niej zapomniała.

Redakcja poleca

W sieci opublikowano nowy spot TVP Info, w którym zaprezentowano jej najważniejsze programy publicystyczne oraz ich prowadzących. W klipie pokazano między innymi Michała Rachonia, Adriana Klarenbacha, Krzysztofa Ziemca czy nową prowadzącą „Wiadomości”, Annę Bogusiewicz. Wśród gwiazd TVP zabrakło jednak Magdaleny Ogórek, co nie umknęło uwadze internautów.

A gdzie Magdalena Ogórek?”, „Gdzie macie ogórka? Kasę wzięła i uciekła przed czasem?” - dopytywali „zmartwieni” użytkownicy X (dawniej Twitter). Pozostali zastanawiali się, po co Telewizji Polska zainwestowała w spot. „Tak na pamiątkę zrobiliście?”, „Taki spot na pożegnanie”, „Końcówka. Ewakuacja”, „Ostatnie ujęcia z tych programów”, „Na miesiąc czasu opłaca wam się?”, „Nowe kierownictwo i tak to pozmienia” - pisali.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media

Nie przegap
Jarosław Jakimowicz znowu pracuje w TVP? Mamy zdjęcia
13 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive