Obserwuj w Google News

Quiz. Największe wpadki w polskiej telewizji. Na 5 pytanie odpowie każdy

2 min. czytania
09.11.2023 13:13

W telewizji nie ma miejsca na pomyłki. Nie oznacza to jednak, że te się nie zdarzają. Ba! Jeśli już do nich dochodzi, to są zapamiętane na lata. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy ta teoria jest prawdziwa. Bohaterów 5. pytania na pewno pamiętasz.

Quiz. Największe wpadki w polskiej telewizji. Na 5 pytanie odpowie każdy
  • 8 pytań Rozpocznij quiz
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Produkcje telewizyjne są bardzo kosztowne, dlatego podstawą jest, by każdy pracownik planu był doskonale przygotowany do spełnienia swojej roli. Mała pomyłka może kosztować tysiące, jak nie setki tysięcy, złotych. Jeszcze gorzej dzieje się, gdy wpadka sprawia, że w oczach widza traci cała stacja z jej twarzami na czele.

Zobacz też:  Hubert Urbański nie poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Stacja ma ogromny problem

Największe wpadki w polskiej telewizji. Pamiętasz te kultowe wydarzenia?

Polskie stacje ścigają się w tym, kto utrzyma lepszy poziom. Edward Miszczak postanowił wynieść Polsat na wyżyny swoimi rewolucjami i roszadami w ekipach a to „Naszego Nowego Domu”, a to „Tańca z Gwiazdami” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Lidia Kazen z TVN-em nie stoi w miejscu i robi co może, by również odświeżyć nieco swoją stację. A co z TVP? TVP jeszcze żyje swoim życiem.

Każdy walczy o widzów i ich zainteresowanie, jednak nic nie cieszy się taką uwagą publiczności, jak nieprzewidziane wpadki. Przekonał się o tym kiedyś pewien iluzjonista czy znany w Polsce Hiszpan, który stracił podczas nagrań kontrolę… No właśnie! Nad czym? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy pamiętasz te kultowe telewizyjne wpadki.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

logo Tu się dzieje