Obserwuj w Google News

Hubert Urbański nie poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Stacja ma ogromny problem

2 min. czytania
09.11.2023 11:27
Zareaguj Reakcja

Hubert Urbański zrezygnował z „Dzień Dobry TVN”? Prowadzący „Milionerów” miał spłatać figla Lidii Kazen. Dyrektorka programowa TVN ma nie być zadowolona. Czy w ramach kary prezenter zostanie zwolniony z „Milionerów?

Hubert Urbański nie poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Stacja ma ogromny problem
fot. Artur Zawadzki/East News

Hubert Urbański był typowany na nowego prowadzącego „ Dzień Dobry TVN”. Informację o jego angażu do śniadaniówki TVN jako pierwsi podali dziennikarze Shownews.pl. Portal przekonywał, że gospodarz „Milionerów” jest ostatnią nadzieją producentów na uratowanie porannego show. - Generalnie władze stacji mają problem, bo program zrobił się słaby. Nie ma prowadzących z charyzmą. Jedynie Dorota Wellman i Marcin Prokop ciągną oglądalność - miało powiedzieć źródło serwisu.

- Hubert Urbański to klasa sama w sobie - zarówno pod względem dziennikarskim, jak i komercyjnym. Potrafi utrzymać wyniki oglądalności „ Milionerów” na satysfakcjonującym poziomie - można było przeczytać na stronie Shownews.pl. Wkrótce Lidia Kazen potwierdziła, że prezenter wziął udział w próbach kamerowych. - Nowi prowadzący dołączą do zespołu w listopadzie - poinformowała w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Jednak nowych prowadzących jak nie było, tak nie ma. Co się stało?

Hubert Urbański zrezygnował z „Dzień Dobry TVN”? „Lidia Kazen jest zawiedziona”

Kiedy wyszło na jaw, że Hubert Urbański ma największe szanse na objęcie posady gospodarza „Dzień Dobry TVN”, rozpoczęły się spekulacje, kto zostanie jego współprowadzącą. Na liście potencjalnych kandydatek znalazły się między innymi Anna Senkara i Dorota Gardias. Niespodziewanie prezenter miał jednak odrzucić ofertę pracy w śniadaniówce.

- Hubert Urbański zrezygnował z prowadzenia „Dzień dobry TVN”, i to tuż przed startem programu. Miał prowadzić poranne pasmo razem z Dagmarą Kaczmarek-Szałkow z TVN24. I nagle zrezygnował. Uznał, że program na żywo jest jednak nie dla niego, chyba obawiał się, że sobie nie poradzi - miał powiedzieć informator Świata Gwiazd.

Władze stacji podobno nie są zadowolone z takiego obrotu spraw. Szczególnie rozczarowana jest ponoć następczyni Edwarda Miszczaka. - Teraz TVN ma ogromny problem, szefowa Lidia Kazen jest mocno zawiedziona, przecież informacja o tym, że Hubert będzie prowadzącym „Dzień Dobry TVN” już się przedostała do mediów - miało zdradzić źródło serwisu.

Redakcja poleca

Hubert Urbański straci „Milionerów”? „Postawił stację w trudnej sytuacji”

W związku z nieoczekiwaną rezygnacją Urbańskiego z „Dzień Dobry TVN” pojawiły się spekulacje, że Kazen będzie chciała ukarać pracownika. Niektórzy obawiali się, że prezenter może zostać zwolniony z „Milionerów”. Na szczęście póki co chyba nie ma się o co martwić.

- Urbański postawił stację w trudnej sytuacji, pojawiły się wręcz plotki, że straci „Milionerów”. Ale aż takiej afery nie będzie. Hubert jest twarzą tego programu, ludzie są do niego przyzwyczajeni, więc zostanie. Ale nie wiadomo, co teraz z „Dzień dobry TVN” i Dagmarą. Z Hubertem byli przecież już po próbach kamerowych - miał podsumować rozmówca Świata Gwiazd.

Źródło: Radio ZET/Show News/Wirtualne Media/Świat Gwiazd

Nie przegap
widzowie-krytykują-nowe-studio-dzień-dobry-tvn-surowe-i-mało-przytulne
7 Zobacz galerię
fot. Instagram (dziendobrytvn), TVN (Dzień Dobry TVN)