Obserwuj w Google News

Zbiórka na pogrzeb Patrycji Widery. Fani zebrali zawrotną sumę

2 min. czytania
09.11.2023 10:18
Zareaguj Reakcja

8 listopada zmarła Patrycja Widera, uczestniczka „Projektu Lady”. Stała się także rozpoznawalna w mediach społecznościowych, m.in. na TikToku. Fani influencerki zebrali pieniądze na jej pogrzeb. Kwota szokuje.

Patrycja Widera nie żyje. Fani założyli zbiórkę na jej pogrzeb
fot. screen/Instagram @widupa

Patrycja Widera wystąpiła w programie „Projekt Lady”, a także zagrała w serialach TVN „Szkoła” i „Pułapka”. Stała się sławna na TikToku, a w 2020 roku nagrała piosenkę „Wyrąbane”, która cieszyła się dużą popularnością. Kilka dni temu influencerka trafiła do szpitala, gdzie 8 listopada zmarła. Wierni fani Patrycji Widery postanowili zorganizować zbiórkę na jej pogrzeb. Zebrali całkiem pokaźną sumę.

Wspaniały gest fanów Patrycji Widery. Założyli zbiórkę na pogrzeb

Po tym, jak rozeszła się wiadomość o śmierci Patrycji Widery, fani postanowili pomóc jej rodzinie. Zorganizowali zbiórkę na pogrzeb influencerki. Celem było 50 tysięcy złotych.

Redakcja poleca

„To ogromna strata dla nas wszystkich! Patrycja zapoczątkowała polskiego TikToka, była zawsze dla nas... Bawiła, rozśmieszała, pokazywała część swojego świata i spojrzenie na nie. Często swoim podejściem wyciągała z dołka emocjonalnego czy dodawała sił. Jest już za późno na cokolwiek, na "kocham cię", "przepraszam"... Ale nie jest za późno, żeby Patrycję godnie pożegnać i wspólnie złożyć się na pożegnanie i pomnik od nas wszystkich. Zasłużyła na to!” – napisano w opisie zbiórki.

Cała uzbierana kwota zostanie przekazana rodzinie, aby mogła zorganizować godny pogrzeb. Oprócz tego pieniądze będą przeznaczone na grób dla Patrycji Widery.

Kwota zebrana na pogrzeb Patrycji Widery szokuje

Zbiórka pieniędzy na pogrzeb Patrycji Widery zakończyła się zaledwie po kilku godzinach od jej założenia. W momencie publikacji artykułu zebrano 52 609 złotych, co oznacza, że cel został już przekroczony. Udało się go osiągnąć zaledwie kilka godzin po rozpoczęciu zbiórki.

Zobacz także: Nie żyje młody muzyk. Jadowity pająk ugryzł go w twarz [ZDJĘCIA]

4 listopada influencerka wstawiła post na Instagramie, gdzie napisała: „Kochani, przeżyłam coś okropnego. (…) Nie wiedziałam, że to, co się ze mną dzieje, jest na tyle poważne, że chwilkę już byłam z aniołkami”.

Patrycja Widera trafiła wtedy do szpitala, a 8 listopada poinformowano o jej śmierci. Influencerka miała 1,5 miliona obserwujących na TikToku i 150 tysięcy na Instagramie. Miała zaledwie 24 lata.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News