Obserwuj w Google News

Śmierć Matthew Perry'ego zniszczyła Jennifer Aniston. Bliscy martwią się o gwiazdę "Przyjaciół" [WIDEO]

3 min. czytania
08.11.2023 12:47

Jennifer Aniston źle zniosła śmierć Matthew Perry'ego. Gwiazda "Przyjaciół" jest w kiepskim stanie z powodu żałoby. Jej bliscy zaczęli się poważnie martwić.

Jennifer Aniston, Matthew Perry
fot. Miguel Aguilar/JS, PacificCoastNews/EAST NEWS, Warner Bros/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East

Jennifer Aniston nie ma się najlepiej z powodu śmierci Matthew Perry'ego - jednego z gwiazdorów "Przyjaciół", który zmarł przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Najbliżsi z kręgu aktorki zaczęli się o nią niepokoić.

Śmierć Matthew Perry'ego: Jennifer Aniston nie radzi sobie po stracie przyjaciela

Nagła śmierć 54-letniego aktora znanego z "Przyjaciół" wstrząsnęła całym światem. Nie tylko wiernymi fanami kultowego sitcomu, ale również jego rodziną i najbliższymi znajomymi. W tym kolegami i koleżankami z planu serialu.

Jak podaje Page Six, przyjaciele Jennifer Aniston martwią się o jej stan wywołany śmiercią Perry'ego. Zdaniem anonimowego źródła aktorka miała niezwykle ciężko przeżyć informację o odejściu gwiazdora "Przyjaciół". Nie pomogło uczestnictwo w pogrzebie, który odbył się 3 listopada 2023 roku.

Redakcja poleca

- Z pozostałej piątki Jen i Courteney [Cox - przyp. red.] przeżywają to najbardziej, a Jen prawdopodobnie zmaga się z tym najdotkliwiej - twierdzi źródło. Wszystko dlatego, że aktorka ledwo otrząsnęła się z jednej żałoby, a już weszła w drugą. - To druga ogromna strata w ciągu niecałego roku, a pierwsza rocznica śmierci jej taty tuż tuż. Nadal nie odzyskała po tym pełnej równowagi, a teraz to całkowicie zwaliło ją z nóg - dodaje osoba, z którą rozmawiał amerykański tabloid.

Mowa oczywiście o ojcu Aniston - aktorze Johnie Anistonie, który odszedł 11 listopada 2022 roku w wieku 89 lat. Zdaniem źródła aktorka próbuje wziąć się w garść po fatalnej informacji o śmierci Perry'ego. - Próbuje się zebrać do kupy i dojść do siebie, ale jest to dla niej całkowicie druzgocący cios - zdradza osoba rzekomo z bliskiego otoczenia gwiazdy "Przyjaciół".

Redakcja poleca

Jennifer Aniston: relacja z Matthew Perrym

To nie pierwszy raz, kiedy Aniston poważnie przeżywa sytuację związaną z Perrym. W 2004 roku aktorka rozpłakała się podczas wywiadu z Diane Sawyer, w którym poruszono problemy zdrowotne gwiazdora "Przyjaciół". Kiedy pojawił się wątek ewentualnej utraty Perry'ego, Aniston zaczęła płakać na wizji.

Oglądaj

Chodziło o silne uzależnienie od alkoholu i środków odurzających, które zaczęło się pod koniec lat 90. - u szczytu popularności Perry'ego. W pewnym momencie aktor trafił do szpitala. - Zmagał się z tym - mówiła aktorka w wywiadzie. - A my nie wiedzieliśmy. Nie byliśmy przygotowani, żeby sobie z tym poradzić. Nikt nigdy się tym nie zajmował. A myśl, że kiedykolwiek go stracę… - przerwała Aniston, by otrzeć łzy.

Redakcja poleca

Po latach Perry wydał autobiografię pod tytułem "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz", w której opisał swoją walkę z nałogiem, ale przemycił też inne wydarzenia z życia prywatnego. Zdradził między innymi, że zanim dostał rolę Chandlera Binga w "Przyjaciołach", podkochiwał się w Aniston. Aktorka nie odwzajemniała jednak jego uczuć.

Źródło: Radio ZET/Page Six

Nie przegap
Matthew Perry, Przyjaciele - kadr z serialu
10 Zobacz galerię
fot. NBC/materiały prasowe