Obserwuj w Google News

Dziwne zachowanie gwiazd „Przyjaciół”. Zrobili to, gdy dowiedzieli się, że Matthew Perry nie żyje

2 min. czytania
30.10.2023 15:44
Zareaguj Reakcja

Jennifer Aninston, David Schwimmer, Matt LeBlanc, Courtney Cox i Lisa Kudrow, oficjalnie nie zabrali głosu w sprawie śmierci Matthew Perrego. Odtwórcy głównych ról z serialu „Przyjaciele” ewidentnie nie chcą rozmawiać na temat odejścia członka ich ekipy.

Dziwne zachowanie gwiazd „Przyjaciół”. Zrobili to, gdy dowiedzieli się, że Matthew Perry nie żyje
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

6 nagród Emmy, Złoty Glob, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych, 56 innych nagród, 152 nominacje i miliony fanów na całym świecie. Przyjaciele” to prawdziwy serialowy hit, który doczekał się miana „kultowej” produkcji. Matthew Perry, Jennifer Aninston, David Schwimmer, Matt LeBlanc, Courtney Cox i Lisa Kudrow spotykali się na planie w latach 1994-20004, ale efekty ich pracy cieszą się ogromną popularnością do dzisiaj. Wieść o śmierci jednego z tytułowych przyjaciół - Matthew Perrego wstrząsnęła więc fanami z całego świata. Z niecierpliwością czekają na wieści o tym, jak pożegnają go pozostali członkowie ekipy.

Świat filmu i seriali żegna Matthew Perrego. Najważniejsi milczą

Twórcy „Przyjaciół” pożegnali Matthew Perrego w facebookowym wpisie. Na oficjalnym fanpage serialu znalazł się post, w którym czytamy: „Jesteśmy zdruzgotani wiadomością o odejściu Matthew Perry’ego. Był prawdziwym darem dla nas wszystkich. Współczujemy jego rodzinie, bliskim i wszystkim jego fanom”. Internetowego pożegnania dokonali też przedstawiciele
Warner Bros., z którymi aktor współpracował i Morgan Fairchild, która w "Przyjaciołach" wcieliła się w rolę matki Chandlera, Norę Bing.

Redakcja poleca

Jednak odtwórcy głównych ról w serialu nie pożegnali Perrego od razu w żaden oficjalny sposób. Na 24 godziny od tragedii jedyną reakcją Jennifer Aninston, Davida Schwimmera i Matta LeBlanca było zablokowanie na swoich instagramowych kontach możliwości komentowania zdjęć. Lisa Kudrow tego nie zrobiła, dlatego pod jej postami co chwila pojawiają się komentarze z prośbą o jakąkolwiek reakcję na wieść o tym, że Matthew Perry nie żyje.

Dziwne reakcje „Przyjaciół” na wieść o śmierci Matthew Perrego

„Daily Mil” dotarł do osoby z otoczenia Lisy Kudrow, która miała wiedzieć, jak aktorka zareagowała na wieść o śmierci swojego kolegi. Podobno ma swoją teorię na temat możliwej przyczyny zgony Matthew Perrego. Z kolei TMZ podał, że paparazzim udało się spotkać Matta LeBlanca. Aktor „wynurzył” się ze swojej posiadłości, by odebrać zamówione jedzenie. Pokazał reporterom znak pokoju i zamknął drzwi.

Nie przegap
Matthew Perry, Przyjaciele - kadr z serialu
10 Zobacz galerię
fot. NBC/materiały prasowe