Obserwuj w Google News

Nie żyje Patrycja Widera. 24-letnia gwiazda TikToka była ciężko chora

2 min. czytania
08.11.2023 12:33

Nie żyje znana polska tiktokerka i influencerka – Patrycja Widera. Jeszcze w kwietniu obchodziła 24. urodziny. Pod koniec października nagle trafiła do szpitala.

Nie żyje Patrycja Widera
fot. screen Instagram widupa

Nie żyje Patrycja Widera. 24-latka była znana głównie z mediów społecznościowych – na Instagramie zgromadziła 131 tys. obserwatorów, a na TikToku aż 1,5 mln. Młoda influencerka przyciągała fanów charyzmą, dystansem i pomysłowymi filmikami. Zaczęła być rozpoznawana dzięki programowi „Projekt Lady” w TVN. Próbowała też swoich sił w aktorstwie, występując w serialach TVN „Szkoła” czy „Pułapka”. Zasmakowała również kariery w świecie disco polo, tworząc utwór „Wyrąbane” z Kamilem Kossakowskim. Teraz TikTok i Facebook zalały informacje na temat śmierci Patrycji Widery.

Zobacz także:  Nie żyje Evan Ellingson. Aktor miał zaledwie 35 lat

Nie żyje Patrycja Widera, gwiazda TikToka

Patrycja Widera słonko najdroższe, świecisz już z góry… Wspólne chwile zostaną na zawsze w moim sercu. Twoja wyjątkowość nie będzie zapomniana. Spoczywaj w pokoju. Ja dalej nie wierzę! Pati” – napisała na Facebooku Roxana Orłowska, prezenterka i gwiazda TikToka.

Patrycja Widera 27 października opublikowała na TikToku film z karetki pogotowia. Kolejne nagranie dodała już ze szpitala – 2 listopada poinformowała, że miała 10% szans na przeżycie. Nie ujawniła jednak, z jakiego powodu była hospitalizowana, ale czasem wspominała o swojej ciężkiej chorobie. Z kolei już 7 listopada dodała nagranie, na którym poinformowała, że zaszyto jej szyję.

„Dziękuję za wsparcie wszystkim, nie wiedziałam, że to, co się ze mną dzieje, jest na tyle poważne, że chwilkę już byłam z aniołkami i że tyle osób naprawdę zareaguje jakoś. Zresztą nieważne, jestem bardzo chora tak w skrócie i już do końca życia mam troszkę przerąbane. Ale damy radę mordeczki!” - pisała Patrycja Widera 3 listopada na Instagramie.

Odejście tiktokerki zostało potwierdzone przez jej mamę oraz inne bliskie osoby. Przyjaciel Patrycji Widery, Sebastian Kowalczyk, przekazał informacje za zgodą rodziny. Krewni tiktokerki proszą o uszanowanie prywatności.

Źródło: Radio ZET/Facebook/TikTok

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News