Obserwuj w Google News

Dramat gwiazdy „Rancza”. Straciła oboje rodziców. „Ciężko opisać ból”

2 min. czytania
03.11.2023 11:55
Zareaguj Reakcja

Anna Iberszer opowiedziała o rodzinnej tragedii. Gwiazda „Rancza” straciła oboje rodziców. Aktorka wcielająca się w postać Franceski wspomniała mamę i tatę w Zaduszki.

Dramat gwiazdy „Rancza”. Straciła oboje rodziców. „Ciężko opisać ból”
fot. VIPHOTO/East News

Dzień Wszystkich Świętych to dla Polaków okazja do refleksji i odwiedzenia grobów zmarłych członków rodzin. Nieżyjących bliskich wspominają także gwiazdy. Tomasz Kammel zaskoczył fanów nietypowym postem, w którym opowiedział o odejściu ojca. Z kolei Magdalena Stępień nie poszła w tym roku na grób swojego synka, czym wywołała powszechne zdziwienie. Teraz o rodzinnej tragedii poinformowała aktorka znana z „ Rancza”. Anna Iberszer wcielająca się w postać Franceski zdradziła, że w tym roku pożegnała oboje rodziców.

Anna Iberszer o odejściu rodziców. Gwiazda „Rancza” straciła mamę i tatę

Na Instagramie Anny Iberszer pojawił się smutny post, w którym gwiazda ujawniła szczegóły osobistego dramatu. W dzień Wszystkich Świętych musiała być skupiona na bliskich, gdyż wpis pojawił się na jej koncie dopiero 2 listopada. - Zaduszki. W tym roku odeszli moi rodzice. Zawdzięczam im wszystko - napisała.

Aktorka przyznała, że wciąż nie potrafi pogodzić się ze stratą. Serialowa Franceska z trudem pisała o śmierci rodziców. - Ciężko opisać ból po ich stracie, codzienne zmaganie się z ich brakiem. Nie sposób pojąć ciężar żałoby, dopóki nas nie dotknie. W to Zaduszne Święto życzę ukojenia wszystkim, którzy doświadczają straty - zwróciła się do fanów.

Redakcja poleca

W dalszej części wpisu Iberszer postanowiła podziękować wszystkim, którzy wspierali ją po odejściu mamy i taty. - Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomagali i nadal pomagają mi przechodzić przez ten trudny czas, bliskim, przyjaciołom, znajomym moim i rodziców za codzienną obecność, słowa wsparcia, za to, że trwają w tym ze mną. Bez Was nie dałabym rady - przekazała.

Na zamieszczonych przez nią zdjęciach widzimy gwiazdę w towarzystwie uśmiechniętych rodziców. W sieci znalazła się też archiwalna fotografia z jej młodości. - Pierwsze zdjęcie ze stycznia tego roku, nic nie zapowiadało, że będzie jednym z ostatnich. Dzisiaj urodziny mamy - zakończyła smutna aktorka. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie fanów, którzy pocieszali ją w komentarzach.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News