Obserwuj w Google News

Znamy szczegóły pogrzebu Cezarego Olszewskiego. Zwycięzca „Tańca z gwiazdami” miał 42 lata

2 min. czytania
03.11.2023 09:36

Cezary Olszewski zmarł w wieku 42 lat. Jego ciało znaleziono w hotelu. Znamy szczegóły pogrzebu zwycięzcy „Tańca z gwiazdami”.

Znamy szczegóły pogrzebu Cezarego Olszewskiego. Zwycięzca „Tańca z gwiazdami” miał 42 lata
fot. Piotr WYGODA/East News

Cezary Olszewski, zwycięzca „Tańca z gwiazdami” odszedł 28 października w wieku 42 lat, jego ciało znaleziono w jednym z ostrołęckich hoteli. Śledczy podejrzewają, że przyczyną jego zgonu był nagły udar. Wykluczono udział osób trzecich.

Szczegóły pogrzebu Cezarego Olszewskiego

W internecie opublikowano nekrolog, z którego wynika, że pogrzeb Olszewskiego potrwa dwa dni. Różaniec w intencji zmarłego rozpocznie się 3 października o godzinie 18:00. Nabożeństwo żałobne zostało zaplanowane na 4 listopada i odbędzie się w kościele pw. św. Antoniego o godzinie 14:00. Olszewski zostanie pochowany na cmentarzu parafialnym w Ostrołęce.

Szczegóły pogrzebu Cezarego Olszewskiego
fot. Facebook

Cezary Olszewski nie żyje. Śledczy ujawniają możliwą przyczynę śmierci

Z ustaleń prokuratury wynika, że w śmierć Cezarego Olszewskiego nie były zaangażowane osoby trzecie. „Jak ustalono, w dniu 30 października 2023 roku w godzinach porannych, w jednym z hoteli na terenie miasta Ostrołęki ujawniono zwłoki mężczyzny w wieku 42 lat. Przy zwłokach znaleziono dokumenty wystawione na osobę Cezarego O. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca znalezienia zwłok. Nadto z udziałem prokuratora i biegłego lekarza przeprowadzono oględziny zewnętrzne zwłok. Na podstawie przeprowadzonych czynności nie stwierdzono żadnych śladów mogących wskazywać na udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci Cezarego O.” – czytamy w liście z prokuratury, cytowanym przez Pudelek. Prawdopodobną przyczyną śmierci tancerza był udar.

Źródła: Radio ZET/Facebook

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News