Obserwuj w Google News

Aldona Orman przeszła operację tętniaka. Wiadomo już co z jej rolą w „Klanie”

2 min. czytania
09.11.2023 05:00
Zareaguj Reakcja

Aldona Orman boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Gwiazda „Klanu” ma za sobą dwie operacje tętniaków i wciąż dochodzi do siebie po zabiegach. Fani produkcji martwią się, że serialowa Barbara może nie powrócić już na plan. Produkcja ujawniła, jak potoczy się jej wątek.

Aldona Orman przeszła operację tętniaka. Wiadomo już co z jej rolą w „Klanie”
fot. Instagram @aldona_orman

Aldona Orman swoją ogólnopolską rozpoznawalność zyskała m.in. dzięki roli w kultowym „ Klanie”. Aktorka od lat wciela się tam w rolę Barbary Mileckiej, która cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Na początku października jednak media obiegła dramatyczna informacja na temat stanu zdrowia Orman. 55-latka została hospitalizowana z powodu częściowego pęknięcia tętniaka w głowie.

Redakcja poleca

Gwiazda  „Klanu” przeszła dwie operacje

Aktorka musiała poddać się pilnej operacji, która uratowała jej życie. W trakcie dalszych badań okazało się jednak, że w głowie gwiazdy utworzył się nie jeden, a cztery tętniaki. Orman musiała przejść kolejny zabieg – tym razem zabezpieczający tętniaki przed pęknięciem, po którym wciąż dochodzi do siebie. Aktorka zwróciła się nawet z apelem do fanów, aby nie ignorowali oni niepokojących objawów neurologicznych. „Badajcie się, a nie bierzcie tabletki przeciwbólowe z myślą: »Dam radę«, bo taka sytuacja może skończyć się tragicznie” – pisała na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, że Aldona Orman trafiła do szpitala prosto z planu „Klanu”, na którym źle się poczuła. Ekipa serialu prędko wezwała karetkę, która w porę przewiozła ją do szpitala. Mimo że stan aktorki poprawia się z dnia na dzień, widzowie produkcji TVP martwią się o to, czy 55-latka będzie czuła się na siłach, aby powrócić na plan telenoweli.

Aldona Orman wróci do „Klanu”? Jest komentarz biura prasowego

Serdeczne życzenia przesłał gwieździe nawet sam Tomasz Stockinger, któremu serialowa Barbara prędko odpisała. „Znasz mnie, zawsze szybko i skutecznie działam. Niedługo widzimy się na Chełmskiej” – odparła Orman, sugerując, że już wkrótce pojawi się w miejscu, w którym nagrywany jest „Klan”. Redaktorzy Plotka skontaktowali się w tej sprawie z biurem prasowym serialu. Okazuje się, że widzowie produkcji TVP mogą spać spokojnie, ponieważ rola 55-latki nie zostanie usunięta.

„Z tego, co wiem, to Aldona Orman wyszła dzisiaj ze szpitala. Jej nieobecności nie będzie widać w serialu, bo zgłosiła szybką gotowość do powrotu do zdjęć i niedługo nagra zaległe sceny. Serialowa Barbara nie wyjedzie za granicę i nie zniknie. Nic z tych rzeczy” – poinformowała Plotka we wtorek Anna Wiejowska z biura prasowego serialu.

Nie przegap
„Klan” skończył już 26 lat. Tak zmieniły się największe gwiazdy serialu
12 Zobacz galerię
fot. Klan TVP Screen YouTube

Źródła: Radio ZET/plotek.pl