Obserwuj w Google News

Quiz. Pamiętasz czołówki polskich seriali? Te piosenki nie wychodzą z głowy

1 min. czytania
09.11.2023 14:38
Zareaguj Reakcja

Oglądałeś „M jak miłość”, „Ranczo”, „Na dobre i na złe”, „Świat według Kiepskich czy „Nianię”? Sprawdź, czy pamiętasz piosenki z czołówek polskich seriali. Prawdziwi fani nie będą mieli problemów z naszymi pytaniami.

Quiz. Pamiętasz czołówki polskich seriali? Te piosenki nie wychodzą z głowy
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. VIPHOTO/East News, Jan Bogacz/TVP/East News, TVP/East News

Oto quiz dla prawdziwych fanów polskich seriali. Najwierniejsi widzowie rodzimych produkcji nie będą mieć problemu z odpowiedzią na te pytania. Producenci tasiemców niejednokrotnie zaskoczyli polską publiczność wymyślnymi wątkami. Mimo to w naszych głowach o wiele częściej niż nietuzinkowe perypetie bohaterów pozostają słowa piosenek z czołówek seriali. Sprawdź, czy pamiętasz je wszystkie!

Quiz. Znasz czołówki polskich seriali? „Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz”

Piosenki z czołówek seriali zapadają nam w pamięć. Kiedy tylko rozbrzmiewa znajoma muzyka, zasiadamy przed telewizorami, by obejrzeć kolejny odcinek ulubionej produkcji. Czy wiesz, gdzie znaleźć „to miejsce, gdzie miłość, wiara, nadzieja na przyszłość”? Pamiętasz, czym „te wszystkie dziury da się załatać”? Spokojnie, „wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz”, o jaki serial chodzi. Nie czekaj i sprawdź się w naszym quizie!

Źródło: Radio ZET

Klan, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość
10 Zobacz galerię
fot. print screnn z TVP VOD/TVN Player/Polsat GO

logo Tu się dzieje