Obserwuj w Google News

Jacek Rozenek szczęśliwie zakochany. Kim jest jego wybranka?

2 min. czytania
10.11.2023 15:02
Zareaguj Reakcja

Jacek Rozenek w końcu znalazł miłość? Tę informację potwierdza jeden z portali. Nowa ukochana aktora towarzyszyła mu ostatnio podczas spotkania z okazji promocji książki.

Jacek Rozenek szczęśliwie zakochany
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Jacek Rozenek zdobył sympatię widzów dzięki roli Rafała Kozienia w „Klanie” oraz Artura Chowańskiego w „Barwach szczęścia”. Aktor zajmuje się również m.in. szkoleniami biznesowymi. Ostatnio jednak nie miał szczęścia do kobiet. Jacek Rozenek był w przeszłości związany z Katarzyną Litwiniak, z którą ma syna, Adriana, a także z Małgorzatą Rozenek. Ich małżeństwo trwało 10 lat, a para doczekała się dwójki dzieci: Stanisława i Tadeusza.

- To był fantastyczny okres małżeństwa. Pierwszych pięć lat to była bajka, ale później się ona skończyła. Tak to w życiu bywa. W tym wszystkim okropne jest nie to, że tak się stało, bo miało prawo się stać, ludzie się zmieniają. Straszne jest to, że teraz jest to nagminne – mówił Rozenek „Plotkowi”, zapytany o powody rozstania z Gosią. Następnie aktor związał się jeszcze z Roksaną Gąską, z którą spotykał się kilka miesięcy i jako para zaliczyli kilka ścianek. Dziś Jacek Rozenek znów może nazywać się szczęściarzem?

Zobacz także:  Magda Gessler z wyrokiem. Musiała zapłacić kilkanaście tys. zł

Jacek Rozenek znalazł miłość?

Jeszcze niedawno Jacek Rozenek wspominał w rozmowie z „Jastrząb Post”, że jest gotów, aby znów się zakochać. Chyba wykrakał sobie szczęście, ponieważ „Pudelek” dowiedział się, że aktor znalazł swoją drugą połówkę jabłka. Kobieta towarzyszyła mu podczas promocji książki na spotkaniu w Koluszkach.

- Pojawili się we dwoje na spotkaniu Jacka Rozenka z czytelnikami Biblioteki Miejskiej w Koluszkach. Przyjechali razem, ona była cały czas blisko aktora, wspierała go podczas wystąpień, łapała świetny kontakt z organizatorami i fanami, którzy przychodzili z nim porozmawiać. On spoglądał na nią z dumą i chętnie pozowali razem do zdjęć - powiedziała „Pudelkowi” jedna z osób, która była na spotkaniu autorskim i bacznie obserwowała relację między aktorem i jego partnerką.

Jak podaje „Pudelek”, ukochana Jacka Rozenka jest związana z branżą beauty i ma szczodre serce – chętnie uczestniczy w projektach charytatywnych. Podobno między aktorem, a jego nową partnerką od razu pojawiła się nić porozumienia. Poza tym nie ma zamiaru tylko „brać” od swojego ukochanego. Widzi, jak ważne jest dla niego wsparcie.

Redakcja poleca

- Są ze sobą szczęśliwi, łączy ich nić porozumienia. Partnerka często wspiera go w jego projektach i podróżach po Polsce. Bardzo zaangażowała się w promocję książki Jacka „Padnij, powstań! Życie po udarze”, bo wie, jak dzielenie się swoim doświadczeniem i pomaganie ludziom w tej chorobie jest dla niego ważne. A ona jest kobietą, która nie chce od niego tylko brać, bo sama zapracowała na swoją pozycję i sukcesy. Woli dawać mu swoją uwagę, czułość i wsparcie - przekazała „Pudelkowi” znajoma pary.

Źródło: Radio ZET/Pudelek

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER