Obserwuj w Google News

Gwiazda „Sanatorium miłości” ma niebezpieczną pasję. Niedawno miała operację

2 min. czytania
15.11.2023 05:00

Mariola Baruk z czwartego sezonu „Sanatorium miłości” jakiś czas temu musiała poddać się operacji barku. Gwiazda programu TVP niedawno świętowała swoje 66. urodziny, które uczciła ekstremalną aktywnością. Co zrobiła?

Gwiazda „Sanatorium miłości” ma niebezpieczną pasję. Niedawno miała operację
fot. Facebook „Sanatorium miłości” TVP

Mariola Baruk prędko zaskarbiła sobie sympatię widzów TVP. Gwiazda czwartej edycji „ Sanatorium miłości” dała się poznać na antenie jako przebojowa seniorka, która nie stroni od nietypowych rozrywek. „Lucy z Ameryki” – bo takiego pseudonimu doczekała się jeszcze na turnusie – jest fanką sportów ekstremalnych, jej ulubionym zajęciem w wolnym czasie jest skakanie ze spadochronem.

Redakcja poleca

Mariola Baruk z „Sanatorium miłości” musiała poddać się operacji

Niebezpieczna pasja Marioli nabawiła ją jednak poważnej kontuzji barku, który musiała pilnie zoperować. „Chirurg zapowiedział mi, że jeśli chcę nadal latać, to muszę się zoperować, bo inaczej wszystko może się skończyć tragicznie” – tłumaczyła kilka miesięcy temu.

Zobacz też: Quiz. Te piosenki podbijają każdą biesiadę. Jak dobrze pamiętasz te tytuły?

Gwiazda „Sanatorium” jakiś czas temu świętowała swoje 66. urodziny. Kobieta postanowiła uczcić je, oddając się swojej umiłowanej pasji. W rozmowie z portalem shownews.pl Mariola zdradziła, że zafundowała sobie skok z wysokości 4500 metrów w Williamstown w New Jersey. Tam też znajduje się klub spadochronowy, którego członkinią jest od wielu lat.

- To było 5 skoków w jeden dzień, jak imprezować to na całego. W końcu nie zawsze kończy się 23 i w ch*j miesięcy – żartowała w rozmowie z portalem.

Kiedy nowa edycja „Sanatorium miłości”?

Przypomnijmy, że najnowszy sezon „Sanatorium miłości” już wkrótce ponownie zagości na antenie Telewizji Polskiej. Nadchodząca edycja lubianego programu ma odbyć się w nowej lokalizacji. Do tej pory format zrealizowano w Uzdrowisku „Równica” w Ustroniu (dwa pierwsze sezony), w Uzdrowisku Polanica-Zdrój (trzeci i czwarty sezon) oraz w Busku-Zdroju. O szczegółach opowiedziała sama Marta Manowska.

Źródła: Radio ZET/shownews.pl

Nie przegap
Uczestnicy „Rolnik szuka żony 10” TVP
10 Zobacz galerię
fot. screen Instagram rolnikszukazonytvp