Obserwuj w Google News

Kiedy emisja „Sanatorium miłości 6”? Wybrano atrakcyjne uzdrowisko

3 min. czytania
28.09.2023 12:49
Zareaguj Reakcja

Kolejna edycja „Sanatorium miłości” stała się faktem! To wspaniała wiadomość dla widzów TVP. Właśnie ujawniono, gdzie nagrywane są najnowsze odcinki programu. Oczywiście uczestnikami kolejnego sezonu zaopiekuje się Marta Manowska.

gdzie odbędzie się kolejna edycja Sanatorium miłości TVP
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

„Sanatorium miłości” i „Rolnik szuka żony” to dwa flagowe programy TVP. Oba prowadzi niezastąpiona Marta Manowska. Jeśli chodzi o format z seniorami, to widzowie po ostatnim sezonie zasypali produkcję falą oskarżeń. Zarzucano, że wybierane są osoby, które mieszkają za granicą, robią tam kariery, mają dość wysoką emeryturę i tak naprawdę przeciętny polski emeryt nie miałby szans, aby dostać się do show.

Mimo to TVP zadecydowała o zrealizowaniu kolejnego, 6. sezonu „Sanatorium miłości”. Jeszcze w kwietniu w mediach społecznościowych pojawił się post zachęcający do udziału w castingu. Ciekawe, na kogo tym razem postawiła produkcja? Na razie wiadomo, w którym mieście będą dokazywać uczestnicy.

Zobacz także:  „Sanatorium miłości”: Dariusz dostanie norweską emeryturę. Ta kwota to marzenie

Sanatorium miłości: gdzie odbędzie się 6. sezon show TVP?

Prace przy „Sanatorium miłości” trwają pełną parą. Wskazuje na to m.in. nieobecność Marty Manowskiej na ślubie Asi i Kamila – prezenterka do tej pory chętnie uczestniczyła w weselach zaznajomionych par z programów TVP. Niestety najpierw praca, potem przyjemności.

Jak się okazuje, ekipa TVP z Martą Manowską na czele zawitała do Krynicy-Zdroju. Nagrania do „Sanatorium miłości 6” odbywają się w Nowych Łazienkach Mineralnych, które należą do spółki Uzdrowisko Krynica-Żegiestów. Burmistrz miasta potwierdził podpisanie umowy z TVP.

- Była u nas ekipa telewizyjna, obejrzała wszystkie atrakcje i na tyle im się spodobało, że umowa została zawarta. Krynica mocno stoi turystycznie i sanatoryjnie, wizerunkowo i estetycznie także to wszystko było brane pod uwagę – przekazał burmistrz Piotr Ryba w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.

Redakcja poleca

- Po dłuższych negocjacjach udało się nam podpisać umowę z TVP. Cieszę się, że już od przyszłego roku nasza piękna Krynica-Zdrój będzie pokazywana w telewizji, najprawdopodobniej na przełomie stycznia i lutego. To kolejna szansa na rozgłos i impuls do dalszego rozwoju – dodał burmistrz.

To 6. sezon „Sanatorium miłości”, ale czwarte miasto, w którym nagrywany jest program. Do tej pory format zrealizowano w Uzdrowisku „Równica” w Ustroniu (dwa pierwsze sezony), w Uzdrowisku Polanica-Zdrój (trzeci i czwarty sezon) oraz w Busku-Zdroju.

Uzdrowisko z pewnością może liczyć na niezłą reklamę, a uczestnicy? Oprócz szansy na znalezienie miłości seniorzy mogą liczyć na niewielkie wynagrodzenie. Iwona Mazurkiewicz z 2.edycji programu w rozmowie z „Pomponikiem” wyznała, że uczestnicy dostają symboliczne honorarium. Dziennikarze dowiedzieli się, że nieoficjalnie jest to ok. 50 zł dziennie i za cały sezon można otrzymać ok. 1550 zł.

Sanatorium miłości 6: kiedy emisja w TVP?

Nagrania w Krynicy-Zdroju zaczęły się we wrześniu i potrwają ok. 4-5 tygodni. Na emisję możemy liczyć w styczniu 2024 roku lub na przełomie stycznia i lutego (tak też przewiduje burmistrz Krynicy-Zdroju). 5. sezon „Sanatorium miłości” miał swoją premierę 1 stycznia 2023 roku, a 4. sezon dopiero 20 marca 2022 roku. Trudno więc bardzo dokładnie stwierdzić, kiedy zobaczymy efekty nagrań do 6. edycji.

Nie przegap
Te-gwiazdy-nie-wstydzą-się-Boga-Niektóre-nawet-zawdzięczają-mu-życie
21 Zobacz galerię
fot. JACEK KOZIOL/East News