Obserwuj w Google News

Natalia z "Sanatorium miłości" podzieliła się tragiczną wiadomością. "Zmarł na rękach syna"

2 min. czytania
04.09.2023 17:38
Zareaguj Reakcja

Natalia Jankowska z "Sanatorium miłości 4" wyznała, że nie żyje jej były mąż i ojciec jej dzieci. Z relacji kuracjuszki wynika, że mężczyzna zmarł w wyjątkowo smutnych okolicznościach. 

Natalia Jankowska z "Sanatorium miłości" przeżywa śmierć byłego męża
fot. Instagram:@natinatalia58

Natalia Jankowska była uczestniczką 4. edycji "Sanatorium miłości". W randkowym programie TVP poznała Marka Szira, z którym obecnie planuje spędzić resztę życia. Niestety szczęście 65-letniej mieszkanki Głogowa zmąciło ostatnio przykre wydarzenie. 

Redakcja poleca

Natalia Jankowska z "Sanatorium miłości" w żałobie. Zmarł jej były mąż

Druzgocąca wiadomość miała pojawić się na profilu Natalii w mediach społecznościowych. Jak informuje Telemagazyn.pl, Natalia pożegnała byłego męża. Uczestniczka "Sanatorium miłości" miała wyznać w jednym z komentarzy, że jej eksmąż zmarł na rękach ich syna. Nie ujawniła jednak, co się stało i jakie były przyczyny śmierci mężczyzny. 

Do Natalii popłynęły kondolencje od internautów obserwujących jej profil. Śmierć byłego męża to jednak nie pierwsza trudna sytuacja w życiu głogowianki, która ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i kilka niepowodzeń związkowych. W programie Natalia ze łzami w oczach zwierzała się Marcie Manowskiej z trudnych relacji z matką oraz konfliktu finansowego z siostrą. 

Natalia Jankowska i Marek Szir z "Sanatorium miłości 4" są zaręczeni 

Natalia przyszła na świat na Sachalinie. Od najmłodszych lat musiała radzić sobie sama. Już jako młoda dziewczyna nauczyła się szyć, potem założyła pierwszy w swoim regionie autoszrot. Przez 13 lat pracowała również jako przedstawicielka agencji ubezpieczeniowej, prowadziła firmę z mechaniką samochodową, butik i bar. Grała też z sukcesami na giełdzie.

Uczestniczka 4. edycji "Sanatorium miłości" ma dwoje dorosłych dzieci i czworo wnuków. Obecnie Natalia układa sobie życie z Markiem Szirem. Kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć do "Sanatorium miłości" kuracjusz poprosił ją o rękę, a ona z radością przyjęła jego oświadczyny. Obecnie zakochani są na etapie przygotowań do ślubu. 

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP