Obserwuj w Google News

Warnke osłupiała, kiedy usłyszała nietaktowne pytanie o związek. "Jestem w przededniu rozwodu"

2 min. czytania
14.11.2023 16:48
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke udzieliła niedawno wywiadu, w trakcie którego padło sporo osobistych pytań. Jedno z nich najwyraźniej zaskoczyło gwiazdę. Została zapytana o przepis na trwałość relacji. Odpowiedziała z rozbrajającą szczerością.

Katarzyna Warnke usłyszała nietaktowne pytanie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Już od pewnego czasu Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie są małżeństwem. Niedawno aktorka rozmawiała na ten temat w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie przyznała, że wiele to ich kosztowało. Okazuje się, że na krótko przed sprawą rozwodową gwiazda "Botoksu" udzieliła innego wywiadu, w którym również nie zabrakło kwestii prywatnych. W pewnym momencie reporterka spytała Warnke o sposób na trwały związek. Aktorka na chwilę wręcz osłupiała.

Katarzyna Warnke zaskoczona nietaktownym pytaniem

Miłość Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego trwała niespełna 10 lat. Para poznała się na planie filmu "Cały ten seks" w 2013 roku. Między nimi pojawiła się chemia, która szybko przeistoczyła się w stały związek. W 2016 roku aktorska para stanęła na ślubnym kobiercu, w 2019 roku urodziła się ich córka, Helena, a dokładnie trzy lata potem, w 2022 roku, Warnke i Stramowski poinformowali, że podjęli decyzję o rozstaniu. Dla ich fanów było to wielkie zaskoczenie, bo uchodzili oni za bardzo udaną parę.

Redakcja poleca

Z oficjalnym zakończeniem małżeństwa sprawa trochę się odwlekała i ostatecznie do rozwodu doszło zaledwie kilka tygodni temu: dokładnie 16 października, na błyskawicznej, 20-minutowej rozprawie. Kilka dni przed rozprawą Warnke została niespodziewanie zapytana i to, co jest najważniejsze dla trwałości relacji.

Katarzyna Warnke o sposobie na trwały związek

Reporterka, zadając pytanie, nie zdawała sobie sprawy, że może ono  zabrzmieć dość kontrowersyjnie. — Co według ciebie jest najważniejsze w budowaniu udanego, trwałego związku? — spytała. Zdaje się, że Warnke również to wyczuła, bo zareagowała nerwowym nieco śmiechem i z lekką konsternacją stwierdziła, że jej to chyba nie za dobrze wyszło.

Ja jestem w przededniu rozwodu, więc chyba z tą trwałością niespecjalnie mi wyszło — oceniła, śmiejąc się. — Natomiast mnie się wydaje, że czułość i atencja, bym powiedziała. Kiedy czule patrzymy na siebie, wnikliwie, kiedy chcemy usłyszeć, co ta druga strona mówi. Kiedy przyjmujemy również trudne rzeczy, kiedy nie odrzucamy ich i tego drugiego głosu, wtedy rodzi się więź. I z taką więzią można przechodzić bardzo trudne sytuacje. Czasami wystarcza po prostu takie czułe spojrzenie i nagle odradza się uczucie. Więc jestem przekonana właśnie, że czułość i atencja — podsumowała gwiazda.

Źródło: Radio ZET/TikTok/Interia

Nie przegap
Szybki rozwód Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Zajęło im to 20 minut
19 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive