Obserwuj w Google News

Dieta zmieniła jej rysy twarzy? Małgorzata z „Rolnika” zszokowała fanów

2 min. czytania
14.11.2023 15:24
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Borysewicz była jedną z uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”. Randkowy show TVP przyniósł jej nie tylko miłość, ale i popularność. Losami gwiazdy telewizyjnego hitu wciąż interesują się tysiące fanów. Borysewicz od czasu zakończenia programu pozostaje z nimi w kontakcie i dzieli się swoją codziennością. Ostatnio opowiedziała o diecie „zmieniającej rysy twarzy”. Reakcje jej obserwatorów były mieszane.

Małgorzata z programu "Rolnik szuka żony"
fot. Materiały prasowe

Małgorzata Borysewicz pojawiła się w 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Na planie hitu TVP poznała Pawła, z którym zdecydowała się iść przez życie. Uczestnicy show stanowią jedną z najlepiej dobranych "rolnikowych" par, a widzowie chętnie sprawdzają, jak potoczyły się ich dalsze losy. 

Co słychać u Małgorzaty Borysewicz?

Po finale „Rolnika” Małgorzata i Paweł stanęli na ślubnym kobiercu. Krótko później zdecydowali się na powiększenie rodziny. Najpierw na świecie pojawił się Rysio, a w 2020 roku rolniczka poinformowała o kolejnej ciąży. Córka Borysewiczów - Blanka - przyszła na świat w październiku 2020 roku.

Para wciąż pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Szczególnie aktywna w tym aspekcie jest Małgorzata, która chętnie dzieli się z obserwatorami tym, co dzieje się u niej na co dzień.

Redakcja poleca

Małgorzata Borysewicz opowiedziała o nowej diecie

Ostatnio na swoim Insatgramie zamieściła post, w którym opowiedziała o diecie „zmieniającej rysy twarzy”. Zdradziła również, że sama ją wypróbowała. Na potwierdzenie skuteczności, do opisu dołączyła dwa zdjęcie.

„Dieta zmieniająca rysy twarzy? Mniej mięsa, mniej cukru, mniej nabiału, mniej glutenu, więcej ruchu, dużo snu. Mniej nie znaczy w ogóle … Podejście zdroworozsądkowe do żywienia i nawyki, które wprowadzamy do swojej diety, procentują. Pierwsze efekty zauważyłam po trzech tygodniach (...) Widzicie różnicę na tych zdjęciach? Tak, wiem, że jestem o cztery lata starsza” – napisała na Instagramie.

Choć rolniczka przyznała, że dzięki diecie czuje się dużo lepiej, jej fani mieli raczej mieszane odczucia, co do tej metamorfozy. "Wydaje mi się, że na drugim zdjęciu wygląda pani lepiej, ale to tylko moje spostrzeżenie. Najważniejsze, że pani się obecnie czuje dobrze i to jest najważniejsze", "Uważam, że zdrowiej jednak wygląda pani na drugim zdjęciu, ale rozumiem, że teraz zdrowiej się pani czuje" – pisali.

Źródło: Radio ZET/WP Gwiazdy

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News