Obserwuj w Google News

Kasia Warnke w żałobie. Smutny wpis aktorki rozrywa serce

1 min. czytania
12.11.2023 19:02

Katarzyna Warnke opublikowała w sieci smutny wpis. Poinformowała w nim o śmierci przyjaciela. „Byłeś kimś wyjątkowym” – napisała aktorka.

Kasia Warnke w żałobie. Smutny wpis aktorki rozrywa serce
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Los nie szczędzi Katarzynie Warnke bolesnych ciosów. Najpierw jej małżeństwo okazało się klapą, a teraz dotarła do niej informacja o odejściu przyjaciela. Aktorka opublikowała w sieci smutny wpis.

Katarzyna Warnke w żałobie

Katarzyna Warnke opublikowała na Instagramie wpis, w którym podzieliła się z fanami smutną wieścią. Odszedł jej przyjaciel. Aktorka upamiętniła go, publikując w sieci ich wspólne zdjęcie i publicznie go żegnając. „Odszedł Przemek, mój przyjaciel. Osoba wyjątkowa, bardzo wrażliwa, skomplikowana. Człowiek o wyjątkowej inteligencji” – napisała.

Następnie zwróciła się do przyjaciela, wyrażając nadzieję, że jeszcze będzie im dane się spotkać. „Przemek, Kochany! Spoczywaj w pokoju. Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz w mojej pamięci. Do zobaczenia! R.I.P.” – dodała.

Redakcja poleca

Fani reagują na smutny wpis Katarzyny Warnke

Fani wsparli aktorkę ciepłymi słowami. Część z nich dała jej do zrozumienia, że jest przy niej myślami. „Ściskam mocno”; „Życie jest tak kruche… Proszę się trzymać dzielnie” – napisali internauci. Inni odnieśli się do poruszającego wpisu Warnke. „Piękne pożegnanie, pani Kasiu” – oceniła użytkowniczka Instagrama.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap
Warnke i Stramowski spotkali się w nocnym klubie. Ona w męskiej marynarce, on uciekł
13 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe: RadioZET.pl - Exclusive + VIPHOTO/East News