Obserwuj w Google News

Kel Mitchell wylądował w szpitalu. Najpierw zbagatelizował symptomy

2 min. czytania
12.11.2023 17:46
Zareaguj Reakcja

Aktor filmu „Operacja Hamburger” Kel Mitchell był hospitalizowany. Po wyjściu ze szpitala podzielił się z fanami niepokojącymi informacjami o problemach, z którymi zgłosił się po pomoc medyczną.

Kel Mitchell wylądował w szpitalu. Najpierw zbagatelizował symptomy
fot. East News/Everett Collection

Kel Mitchell, gwiazdor filmu „Operacja Hamburger” i sitcomu „Kenan & Ken”, trafił do szpitala wieczorem 7 listopada. Aktor zgłosił się na izbę przyjęć, gdzie zlecono przeprowadzenie badań. TMZ donosi, że gdy przekraczał próg placówki medycznej, był przytomny.

Kel Mitchell trafił do szpitala

Początkowo stan zdrowia Kela Mitchella oraz natura jego problemów przez długi czas nie były podawane do wiadomości publicznej. W czasie, gdy aktor pozostawał pod opieką specjalistów, jego profile w mediach społecznościowych wciąż działały. Jednak nie pojawiały się na nich żadne informacje dotyczące zdrowia Mitchella, lecz materiały promocyjne. Dopiero 9 listopada opublikowano na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym odniesiono się do sprawy.

„Jestem wdzięczny za zalew modlitw i pozytywnych wibracji, które mnie otoczyły w naprawdę przerażającym czasie. Strach był prawdziwy, ale prawdziwe było także wsparcie. Z chwałą Boga i dzięki pomocy wykwalifikowanej załogi medyków jestem teraz w domu, na drodze do wyzdrowienia, otoczony miłością mojej rodziny. Wasza dobroć była linią ratowniczą i nie mam odpowiednich słów, by wam podziękować” – napisał na Instagramie aktor.

Redakcja poleca

Kel Mitchell ujawnił naturę swoich problemów ze zdrowiem

Kel Mitchell wrócił na Instagrama i postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i spekulacje dotyczące jego zdrowia. Opublikował nagranie, w którym ujawnił, że początkowo bagatelizował niepokojące symptomy. – Byłem na zakupach, gdy nagle cały pokój zaczął wirować. Pomyślałem: „Musiałem się odwodnić, więc muszę się napić wody i zjeść” – powiedział.

Redakcja poleca

Kiedy się najadł i napił, z niepokojem stwierdził, że potrzebuje pomocy specjalistów. – Kiedy to zrobiłem, całe moje prawe ramię zdrętwiało i nie mogłem przełykać. Wtedy wpadłem w panikę. Więc pojechałem do szpitala – wytłumaczył.

Lekarze zlecili mu wykonanie rezonansu magnetycznego. Dzięki temu odkryto, że za problemy aktora odpowiadała kontuzja z przeszłości. – W rzeczywistości był to wybrzuszony dysk po wcześniejszym urazie, który uciskał nerw, powodując wszystkie objawy, przez które przechodziłem – wytłumaczył Mitchell.

Kim jest Kel Mitchell?

Kel Mitchell to aktor i komik, któremu sławę przyniosły role w serialu Nickelodeon „All That”, filmie „Operacja Hamburger” oraz w sitcomie „Kenan & Kel”, który był emitowany od 1996 do 2000 roku. W latach 2015-2020 mogliśmy go oglądać na Nickelodeon w programie „Game Shakers. Jak wydać grę?”.

Mitchell ma na swoim koncie dwie nominacje do nagrody Emmy w kategorii przeznaczonej dla wybitnego występu w programie animowanym za rolę T-Bone’a w serii „Clifford. Wielki czerwony pies”.

Źródła: Radio ZET/TMZ.com

Nie przegap
Tak wygląda dziś grób Pawła Królikowskiego. Aktor przegrał walkę z chorobą
4 Zobacz galerię
fot. Tomasz Zukowski/East News