Obserwuj w Google News

Mark Zuckerberg jest w szpitalu. Twórca Facebooka przeszedł operację

2 min. czytania
04.11.2023 11:32
Zareaguj Reakcja

Kilkanaście godzin temu w mediach społecznościowych pojawiła się informacje o tym, że twórca Facebooka trafił do szpitala. Mark Zuckerberg przeszedł poważną operację. O szczegółach poinformował na Instagramie.

Mark Zuckerberg jest w szpitalu
fot. Instagram/@zuck/screen

Założyciel Facebooka poinformował za pośrednictwem Instagrama, że trafił do szpitala. W swoim najnowszym wpisie zdradził, co dokładnie się stało. Na zdjęciu widać Zuckerberga wprost na szpitalnym łóżku, z nogą w opatrunkach, umieszczoną na stabilizatorze. Okazuje się, że doznał poważnej kontuzji kolana i konieczna była operacja.

Mark Zuckerberg przeszedł operację. Co się stało?

Jak wynika z najnowszego wpisu Marka Zuckerberga, jego stan jest dobry, ale mężczyzna będzie musiał sporo odpoczywać. Twórca Facebooka poinformował, że podczas treningu do walki MMA doznał poważnej kontuzji. Zerwał więzadło krzyżowe przednie i trafił na stół operacyjny. W takiej sytuacji ingerencja chirurgiczna jest konieczna, bo więzadła ACL nie regenerują się.

Redakcja poleca

"Zerwałem więzadło ACL i właśnie przeszedłem operację, żeby to naprawić. Jestem wdzięczny lekarzom i zespołowi za to, że o mnie dbają" - przekazał Zuckerberg na Instagramie. Jak dodał, na początku przyszłego roku odbędzie się walka, do której trenował.

Mark Zuzkerberg doznał kontuzji podczas treningu

Mark Zuckerberg rozumie, że z powodu jego kontuzji i konieczności rekonwalescencji przygotowania do walki nieco się opóźnią, jednak jest pozytywnie nastawiony i już nie może się doczekać, kiedy będzie w pełni sił. "Trenowałem do walki MMA, która odbędzie się na początku przyszłego roku, ale teraz to się trochę opóźni. Wciąż nie mogę się doczekać, kiedy dojdę do siebie" - przekazał założyciel platformy społecznościowej.

Internauci natychmiast pospieszyli z wyrazami troski i wsparcia dla Zuckerberga. "Bardzo mi przykro, Mark. Życzę Ci szybkiej rekonwalescencji", "O nie! Przesyłam modlitwy za szybki powrót do zdrowia" - piszą. Twórca Facebooka już zdążył im za te słowa podziękować.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News