Obserwuj w Google News

Kłótnia na planie show TVP. Edyta Górniak usłyszała kilka dosadnych słów

2 min. czytania
04.11.2023 08:47
Zareaguj Reakcja

Na planie programu TVP "Rytmy Dwójki" doszło do kłótni pomiędzy gwiazdami. Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus powiedział Edycie Górniak kilka dosadnych słów. Już wiadomo, o co poszło.

Kłótnia na planie show TVP
fot. VIPHOTO/East News/Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Za nami pierwsza edycja programu "Rytmy Dwójki", w którym artyści wykonują niezapomniane przeboje, a Marek Sierocki opowiada o ich historycznym tle. Wśród gwiazd show byli m.in. Edyta Górniak oraz Tomasz Szczepanik z grupy Pectus. Tuż przed finałem na planie produkcji doszło do kłótni, w wyniku której polska diwa usłyszała "kilka dosadnych słów" właśnie od Szczepanika. Teraz wiadomo już, co było powodem zamieszania.

Kłótnia gwiazd na planie "Rytmów Dwójki"?

Finał "Rytmów Dwójki" dostarczył wielu emocji zarówno widzom programu, jak i uczestnikom. Już jakiś czas temu Edyta Górniak informowała w swoim stories na Instagramie, że na planie produkcji panuje niezbyt dobra — w jej mniemaniu — atmosfera. Diwa żaliła się, że za kulisami ścierają się wielcy twórcy i osoby z przerośniętym ego. "Można by powiedzieć, że świat show-biznesu to jest takie miejsce, które reprezentuje wszelkie kontrasty. Od wielkich twórców, artystów i wielkich wrażliwości po wielkie, przerośnięte ego, niespełnienia, rywalizacji, brudów, manipulacji i intryg. Coś potwornego. Macie czasami wrażenie, że raz na jakiś czas, zupełnie kiedy się tego nie spodziewamy, wychodzi z ludzi coś obrzydliwego?" - mówiła wtedy Górniak.

Redakcja poleca

Z ustaleń Plotka wynika, że tamte słowa gwiazda kierowała właśnie pod adresem Tomasza Szczepanika. Teraz najwyraźniej napięcie sięgnęło zenitu i na planie programu doszło do spięcia. "Edyta miała konflikt na planie z Tomkiem Szczepanikiem. Wyglądało to tak... Wszyscy omawiali kwestie techniczne, Edyta narzekała, aż w końcu Tomek powiedział jej kilka mocnych słów. Atmosfera zrobiła się gęsta. Od tamtej pory nie rozmawiają. Sytuację ratuje tylko Rafał Brzozowski, w którego Edyta od dawna jest zapatrzona jak w obrazek, ale to przyjaciel Tomka... Nie zmienia to faktu, że od czasu kłótni na planie, wszyscy czekają na zemstę Edyty" - ujawniło źródło serwisu.

Edyta Górniak gwiazdorzyła na planie show TVP?

Plotek zapytał o kulisy tej sytuacji żonę i menadżerkę Szczepanika, Monikę Paprocką-Szczepanik, która z kolei stwierdziła, że nie zauważyła, by faktycznie doszło do jakichś spięć. Przekazała jednak, że "Edyta lubi, aby się dużo opowiadało". Co ciekawe po finale głos zabrał sam Tomasz Szczepanik, w którego słowach można doszukać się pewnych aluzji. Na Instagramie gwiazdor napisał, że na planie programu był "zachrzan" i nie było tam świętych krów: "Wow!!! To była Noc komety, gwiazd i ich wielkich przebojów. I tak, zgadzam się, za kulisami był prawdziwy "zachrzan" i nie było tam świętych krów. Każdy — od realizatora dźwięku po gwiazdy, zasługiwał na szacunek" - przekazał.

Źródło: Radio ZET/Plotek

Nie przegap
doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News