Obserwuj w Google News

Córka Warnke i Stramowskiego płakała przez ich rozwód. „To trudne dla dziecka”

3 min. czytania
29.10.2023 09:39
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke opowiedziała o rozstaniu z Piotrem Stramowskim. Jak na rozwód rodziców zareagowała ich córka? Aktorka nie ukrywa, że to trudny czas dla ich dziecka.

Córka Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego płakała przez ich rozwód. „To trudne dla dziecka”
fot. Paweł Wodzyński/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niedawno wzięli rozwód. Rozprawa zajęła im zaledwie 20 minut, a w sieci pojawiły się zdjęcia z sądu. Fani gwiazd wciąż nie mogą uwierzyć, że ich małżeństwo się rozpadło. Swego czasu aktorzy uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Doczekali się nawet dziecka. Niestety niedługo po tym, jak na świat przyszła Helena, w ich związku przestało się układać. - Rozjechaliśmy się w budowaniu rodziny, dojrzałego związku. Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo - powiedziała Warnke w podcaście Żurnalisty. Teraz zdradziła, jak ich córka poradziła sobie z rozwodem rodziców.

Katarzyna Warnke o rozwodzie z Piotrem Stramowskim. Ich córka bardzo to przeżyła

Choć aktorzy zrobili wszystko, by Helena nie odczuła ich rozstania i szybko uzgodnili, jak podzielą się opieką nad dzieckiem, nie potrafili uchronić córki przed cierpieniem. W rozmowie z Małgorzata Domagalik z Kanału Sportowego Katarzyna Warnke zdradziła, że dla wszystkich była to bardzo trudna sytuacja.

- Myśmy mieli różne momenty i zostawiliśmy je w naszych czterech ścianach, teraz osobnych. Miewamy trudne momenty, natomiast jesteśmy świadomi, że nasze dziecko ma dwoje znanych rodziców, to wszystko zostaje. (...) Trzeba dużo pracy włożyć w to, żeby nie skręcić w niewłaściwą ścieżkę, czyli nienawiści, obwiniania się - mówiła.

Gwiazda podkreśliła, że zarówno ona, jak i jej były partner, chcą uniknąć medialnych przepychanek, które mogłyby źle wpłynąć na ich dziecko. Później przyznała, że mimo to Helenie zdarza się płakać przez ich rozstanie. - My wiemy z Piotrem, że to zniszczy Helenę. Zniszczyłoby, bo to niszczy w zastraszający sposób. To i tak jest trudne dla dziecka, że się rozeszliśmy, dziecko to przeżywa, co jakiś czas płacze, (...) ma trudniejszy moment. (…) Musimy sobie wszyscy z tym radzić - wyznała.

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke o nowej partnerce Piotra Stramowskiego. Nazwała ją „macoszką”

W dalszej części wywiadu aktorka odniosła się do swoich słów, które padły w studiu „Dzień Dobry TVN”. Katarzyna Warnke opowiedziała wtedy o relacjach z nową partnerką Piotra Stramowskiego. - Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak: jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka - powiedziała gwiazda.

- Życzę mojemu dziecku wspaniałej macoszki, chcę, żebyśmy przybijali sobie piątki na leżakach, na wakacjach. To nie jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi - zapewniała na antenie TVN. Teraz przyznała, że nie poznała jeszcze bliżej nowej wybranki jej byłego męża. - Ja też to powiedziałam z tą macoszką, świadomie, programując nasze życie, bo przecież jeszcze wtedy nadal jej nie znałam. I mało się znamy w ogóle - zdradziła.

Nie przegap
Katarzyna Warnke świętuje rozwód ze Stramowskim. Kupiła ciastka i poszła na imprezę
10 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive