Obserwuj w Google News

Piotr Stramowski ostro o zwierzeniach Katarzyny Warnke: „Zachowaj sprawy osobiste dla siebie”

3 min. czytania
14.08.2023 14:24

Katarzyna Warnke udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała nieco o powodach rozstania z Piotrem Stramowskim. Aktorka jak na spowiedzi ujawniała kolejne fakty m.in. na temat rodziny swojego ex, co widocznie nie spodobało się samemu zainteresowanemu. Opublikował wymowny wpis.

Piotr-Stramowski-reaguje-na-wywiad-Katarzyny-Warnke-Zachowaj-sprawy-osobiste-dla-siebie
fot. VIPHOTO/East News

Pod koniec zeszłego roku media obiegła informacja, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zadecydowali o rozstaniu. Para od 2016 roku związana była węzłem małżeńskim i doczekała się córki Heleny. Obecnie wciąż są w trakcie rozwodu, lecz pozostają w dobrych stosunkach i mają na uwadze wspólne wychowanie ich dziecka. W rozmowach o rozstaniu aktorzy niejednokrotnie podkreślali, że nie życzą sobie źle i zamierzają pozostać ze sobą w ciągłym kontakcie.

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke otwiera się na temat rozstania ze Stramowskim

Powody rozstania małżonków przez dłuższy czas pozostawały za to jedną wielką niewiadomą. Para nie zamierzała wplątywać się w żadne publiczne pranie brudów, co w obecnych czasach bardzo się zresztą chwali. Zdaje się jednak, że postanowienie to w ostatnim czasie zostało nieco nadszarpnięte. Zapraszana do rozmów Warnke zaczęła chętniej dzielić się swoimi spostrzeżeniami o związku z Piotrem.

- Rozjechaliśmy się w budowaniu rodziny, dojrzałego związku. Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo – mówiła w wywiadzie u Żurnalisty.

Niedawno Kasia gościła w podcaście Natalii Hołowni i Martyny Wyszykowskiej, którym zaczęła spowiadać się z faktów na temat życia ze Stramowskim. Aktorka stwierdziła wtedy, że chce poruszyć kilka kwestii, które jej zdaniem nie będą naruszały ich wspólnej prywatności. Choć zaznaczyła, że Piotr może mieć w tej kwestii nieco odrębne zdanie, 46-latka zaczęła wywlekać informacje o rodzinie swojego ex, dopatrując się tam możliwych powodów ich rozejścia.

- Ja mówię tyle, ile wydaje mi się, że mogę powiedzieć, chociaż on może mieć też negatywny stosunek, że w ogóle o tym mówię – stwierdziła w rozmowie.

Piotr Stramowski odniósł się do słów Katarzyny Warnke

Prędko okazało się jednak, że przeczucie Warnke wcale jej nie myliło. Jakiś czas później Stramowski opublikował w sieci nagranie, którym najwidoczniej postanowił uzmysłowić byłej partnerce kilka istotnych spraw. W filmiku autorstwa Gstaada Guya możemy usłyszeć kilka wymownych słów o ciszy, pod którymi Piotr postanowił się podpisać.

- Nie rób tak… – napisał pod udostępnioną treścią, początkowo blokując fanom możliwość komentowania.

- Nie przesadzaj, chociaż cisza może być onieśmielająca, nie ma powodu, aby wypełniać ją werbalną biegunką dotyczącą twojego życia osobistego, związków lub planów na przyszłość. Zachowaj wszystkie sprawy osobiste dla siebie i dyskutuj o wszystkich rzeczach nieszkodliwych i przeciętnych […] szanuj swoją prywatność, zachowaj werbalną biegunkę dla kogoś innego – słyszymy w udostępnionym przez aktora komunikacie.

Sama Warnke nie odniosła się jeszcze do wpisu byłego męża. Zrobili to jednak jej fani, którzy zaczęli oskarżać Piotra m.in. o to, że „nie różni się niczym od Królikowskiego czy Rzeźniczaka”.

- Niczym się nie różnisz od Królikowskiego i Rzeźniczaka; Gdy byliście razem wylewaliście z siebie masę intymnych szczegółów i dopiero teraz zrobiło się niewygodnie, bo stawia Pana w złym świetle; Dziwna reakcja jak na kogoś, kto w sposób ekshibicjonistyczny epatował swoim związkiem/małżeństwem. Teraz ma pretensje, gdy ex-żona mówi, jak wg niej było; Wow, to żeś panie pokazał klasę; Faktycznie, jeśli coś jest komuś nie na rękę, to ten drugi powinien siedzieć ciiichosza – czytamy w komentarzach.

Fani krytykują postawę Piotra Stramowskiego
fot. Instagram @piotrstramowski_official
Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Źródła: RadioZET.pl/pudelek.pl