Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke komentuje rozstanie z Piotrem Stramowskim w zaskakujących słowach

2 min. czytania
14.01.2023 12:56
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie skomentowała rozstanie z Piotrem Stramowskim. Aktorka w mądrych słowach wypowiedziała się o relacji z byłym partnerem.

Katarzyna Warnke
fot. Artur Zawadzk/REPORTER/East News

Katarzyna Warnke komentuje rozstanie z Piotrem Stramowskim. Aktorka pojawiła się w weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoich odczuciach dotyczących rozstania z mężem.

Zobacz także: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski się rozwodzą. Wpłynął pozew do sądu

Katarzyna Warnke komentuje rozstanie z Piotrem Stramowskim w zaskakujących słowach

Katarzyna Warnke była gościnią w programie "Dzień dobry TVN", gdzie pierwszy raz tak szczerze skomentowała rozstanie z Piotrem Stramowskim. Aktorka ponownie potwierdziła, że łączą ją poprawne relacje z byłym mężem. Warnke zaznaczyła też, że nie jest ofiarą w tej sytuacji, jak większość osób ją postrzega.

Redakcja poleca

Jak podje pudelek.pl, aktorka uważa, że rozwód nie powinien być traktowany jako życiowa porażka, bo miło wspomina małżeństwo z Piotrem Stramowskim i cieszy się, że mają córeczkę Helenę.

Po tym, jak oświadczyliśmy, że się rozchodzimy, mam wrażenie, że jestem postrzegana jak ofiara tej sytuacji. Chciałam złożyć protest publicznie, ponieważ uważam, że za długo już patrzymy na rozwód jako na nieszczęście, a porażkę to już w ogóle. Myślę, że jest co świętować, że przeżyliśmy ze sobą fantastyczny czas, mamy córkę - powiedziała.

Warnke wypowiedziała się też na temat nowej partnerki Piotra Stramowskiego.

Katarzyna Warnke o nowej partnerce Piotra Stamowskiego

Katarzyna Warnke nie chowa urazy, wręcz przeciwnie poprosiła, by nie traktować partnerki byłego ukochanego wrogo. Powiedziała, że obecnie jest ona częścią jej rodziny.

- W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak: jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka i postrzeganie rozwodu jako dramatu, rozpadu... Oczywiście, żeby przyszła zmiana, musi być rozpad. Wielu ludzi żyje w sytuacjach dla siebie trudnych, bo się boi zmiany. [...] Mamy bardzo dobre relacje, chociaż oczywiście wokół rozstania jest dużo emocji, trudnych emocji. Trzeba się pogodzić z tym, że coś się skończyło. Trzeba jakoś ułożyć życie wokół dziecka, przejmujemy się tym, jak ona to przeżywa [...] - wyjaśniła w programie.

Katarzyna Warnke zdradziła też, że chciałaby żyć w przyjacielskich relacjach z macochą córki, by nie utrudniać przejścia przez trudny moment w życiu. 

Zobacz także:   Dramat w życiu Oriny Krajewskiej. Rozstała się z ukochanym, a potem było tylko gorzej

RadioZET.pl/pudelek.pl

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO