Obserwuj w Google News

Dramat w życiu Oriny Krajewskiej. Rozstała się z ukochanym, a potem było tylko gorzej

2 min. czytania
14.01.2023 09:37
Zareaguj Reakcja

Orina Krajewska jest znaną aktorką i córką Małgorzaty Braunek. Aktorka wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że ma za sobą trudny czas. Rozstała się z ukochanym i mierzyła się z depresją.

Orina Krajewska
fot. VIPHOTO/East News

Dramat w życiu Oriny Krajewskiej. Aktorka planowała sobie ułożyć życie u boku Piotra Więcławskiego, znanego jako raper Vienio i kojarzonego z zespołem Molesta Ewenement. Para planowała ślub, jednak rozstała się w 2021 roku. Krajewska zdradziła, jak duży ślad to zostawiło na jej psychice.

Zobacz także: Film o Violetcie Villas najdroższą polską produkcją? "Każdy dzień zdjęciowy to miliony"

Dramat w życiu Oriny Krajewskiej. Rozstała się z ukochanym

Orina Krajewska od 2014 roku, tuż po śmierci matki, zajęła się prowadzeniem fundacji imienia zmarłej aktorki. Mniej więcej w tamtym czasie w jej życiu pojawił się muzyk Piotr Więcławski. Krajewska wypowiadała się o ukochanym w samych superlatywach, a ten zaangażował się w pomoc w pracy przy fundacji. Para planowała spędzić ze sobą życie i wziąć ślub. Ich drogi rozeszły się w trakcie pandemii koronawirusa w 2021 roku.

Redakcja poleca

Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, znajoma pary miała wtedy zdradzić Pudelkowi, że parze nie służył brak zajęć i spędzanie każdej chwili wspólnie w domu. Krajewska zdradziła w wywiadzie dla "Elle", że w tamtym czasie zmagała się z depresją - Mama, gdy przeszła kryzys związany z aktorstwem, odnalazła swoją drogę w buddyzmie. Kiedy ja zawiesiłam poprzeczkę zbyt wysoko i byłam dla siebie najbardziej wymagającym krytykiem, nie wiedziałam, jak się odnaleźć, i w końcu potknęłam się o własne nogi - miała powiedzieć.

Orina Krajewska: w jakich produkcjach występowała?

Orina Krajewska jest przede wszystkim kojarzona z popularnym serialem "Barwy szczęścia". Ponadto grała w "Płynących wieżowcach", "Apokawixie" czy "Bodo".

Zobacz także: Tomasz Lis weźmie ślub? Nowa partnerka może liczyć na atrakcje. Ma rozmach!

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl/elle

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl