Obserwuj w Google News

Książę Harry o konflikcie Meghan i Kate. Zdradził, co było powodem kłótni

2 min. czytania
14.01.2023 10:59
Zareaguj Reakcja

Książę Harry w książce "Spare" zdradził wiele szczegółów z życia jego najbliższej rodziny. Książę opowiedział też sporo o konflikcie jego żony z żoną jego brata. Co poróżniło Kate i Meghan?

Księżna Kate i księżna Meghan
fot. BBC/Ferrari Press/East News

Książę Harry o konflikcie Meghan i Kate. Media od lat rozpisują się na temat domniemanego konfliktu żon synów króla Karola. Harry postanowił wybielić Meghan i zaznaczył, że ona wcale nie rozpoczęła wielu kłótni.

Zobacz także: William i Kate ignorują pytania dziennikarzy o książkę Harry'ego

Książę Harry o konflikcie Meghan i Kate. Zdradził, co było powodem kłótni

Meghan Markle i księżna Kate nie darzą się sympatią. To fakt, o którym wie każda osoba, która choć trochę interesuje się życiem brytyjskiej monarchii. Pojawienie się śmiałej Amerykanki na angielskim dworze miało wprowadzić wielki zamęt, a księżną Kate wprowadzało w zakłopotanie.

Redakcja poleca

Harry postanowił w książce "Spare" odsłonić kulisy ich konfliktu. Jednym z pierwszych zapalnych momentów był komentarz Meghan Markle, zarzucający księżnej Kate, że przez hormony związane z urodzeniem dziecka, nie potrafi myśleć trzeźwo. Innym razem księżne miały się pokłócić o sukienkę księżniczki Charlotte na ślub Meghan i Harry'ego.

Jak podaje pudelek.pl, były książę opowiada też o sytuacji, gdy podczas obiadu we czwórkę był przeziębiony, a żona chciała mu pomóc domowymi sposobami, stosując olej z oregano i kurkumę. Kate miała dać wszystkim do zrozumienia, że nie zgadza się z takimi metodami i do tego potrzeba silniejszych leków.

Konflikt Meghan i Kate o drogie podarunki

Co ciekawe, książę Harry jest przekonany, że księżna Kate obawiała się szwagierki, gdyż ta "łatwiej opowiada o swoich poglądach". Największą kością niezgody miały być podarunki od znanych marek, których rodzina królewska nie może przyjmować. Nie przeszkadzało to jednak Meghan, która paczki odbierała. Harry tłumaczy jednak żonę, zapewniając, że dzieliła się paczuszkami ze służbą. 

Rodzina królewska nadal nie komentuje doniesień księcia Harry'ego.

Zobacz także: Książę Harry ujawnia treść sms-ów Kate i Meghan. „Znalazłem ją zapłakaną na podłodze”

RadioZET.pl/pudelek.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News