Obserwuj w Google News

William i Kate ignorują pytania dziennikarzy o książkę Harry'ego

2 min. czytania
13.01.2023 12:46
Zareaguj Reakcja

Brytyjska rodzina królewska nie ma łatwego czasu. Książka księcia Harry'ego dotknęła niemal wszystkich członków rodziny. Ci robią jednak dobrą minę do złej gry. Kate i William kompletnie zignorowali dziennikarzy, którzy zadawali im pytania o młodszego brata księcia.

Księżna Kate i książę William
fot. Bruce Adams/Associated Press/East News

William i Kate ignorują pytania dziennikarzy o książkę Harry'ego. Książka "Spare" jest tytułem, o którym mówi się na całym świecie. Wszystko za sprawą zawartych w niej rewelacji dotyczących życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Ci jednak postanowili nie komentować sprawy.

Zobacz także: Książę Harry miał odmrożonego penisa na ślubie. Nie założył "ochraniacza na ch*ja"

William i Kate ignorują pytania dziennikarzy o książkę Harry'ego

Ludzie na całym świecie są ciekawi, jak rodzina królewska przyjęła książkę księcia Harry'ego. Ci jednak milczą i nie dają po sobie poznać, że autobiografia ich zraniła. W ostatnich dniach książę William i księżna Kate pokazali się pierwszy raz publicznie od premiery dzieła Harry'ego. 

Redakcja poleca

Księżna Kate i książę William skupili się na pełnieniu królewskich obowiązków i nie w głowach im dramaty. Na ich twarzach gościły szerokie uśmiechy i żadne z nich nie dało po sobie poznać, że coś jest nie tak.

Jak podaje pudelek.pl, William i Kate przechodzili obok licznej grupy dziennikarzy. W pewnym momencie padło pytanie - Wasza Królewska Wysokość, czy w ogóle miałeś okazję przeczytać książkę swojego brata? - pozostało jednak bez odpowiedzi.

"Spare": książka księcia Harry'ego

"Spare", czyli zapasowy, tak czuje się książę Harry, o czym opowiedział w książce. Były royals nie pozostawił suchej nitki na swojej najbliższej rodzinie. "Spare" można kupić w polskich księgarniach już od 8 marca 2023 roku.

Zobacz także: Kanye West został przyłapany. Raper wziął ślub w tajemnicy

RadioZET.pl/pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl