,

Książę Harry ujawnia treść sms-ów Kate i Meghan. „Znalazłem ją zapłakaną na podłodze”

11.01.2023 14:30

Książę Harry nie przestaje zaskakiwać i prezentuje światu kolejną porcję sekretów rodziny królewskiej. Tym razem fani „royalsów” mają szansę poznać przyczynę jednej z kłótni, do której miało dojść między księżną Kate a Meghan Markle.

harry-ujawnił-treść-sms-ów-kate-i-meghan-znalzłem-ją-zapłakaną-na-podłodze
fot. Paul Edwards/The Sun/Press Association/East News, Netfix/Ferrari Press/East News, 60 Minutes / CBS/Ferrari Press/East News

Książę Harry już w dokumencie Netflixa ujawnił wraz z Meghan Markle wiele tajemnic rodziny królewskiej. Chociaż „Harry & Meghan. A Netflix Global Event” wzbudził masę kontrowersji, jeszcze więcej emocji wywołuje chyba autobiografia księcia. W „Spare” Harry opisał między innym bójkę z bratem, księciem Williamem i przekonywał, że od początku był on wyjątkowo źle nastawiony do nowej szwagierki. Sama Meghan zdradziła, że nie wspomina dobrze pierwszego spotkania z Williamem i Kate. W ostatnio udostępnionym fragmencie autobiografii Harry’ego przytoczona została jedna ze sprzeczek księżnej i Meghan Markle. O co pokłóciły się żony brytyjskich książąt?

Księżna Kate doprowadziła Meghan Markle do płaczu? Książę Harry uderza w szwagierkę

Brytyjska rodzina królewska podjęła już pierwsze kroki w celu obrony przed atakami „ex royalsów”. Król Karol III wykreślił Harry’ego ze scenariusza swojej koronacji. Planowany ma być też wywiad księżnej Kate, w którym miałaby „zdementować fałszywe informacje” rozpowszechniane przez Meghan.

Podczas gdy Pałac Buckingham szykował się do wojny, książę Harry po raz kolejny zaatakował rodzinę królewską, publikując fragment rozmowy Kate i Meghan. Rzekomy konflikt kobiet miał się rozpocząć od drobnych sprzeczek. Jedna z nich dotyczyła sukienki księżniczki Charlotte, w której dziewczynka miała pojawić się na ślubie wuja.

- Sukienka Charlotte jest za duża, za długa, zbyt luźna. Płakała, kiedy mierzyła ją w domu - miała napisać księżna Kate.

- Rozumiem, ale mówiłam ci, że krawiec czeka od 8 rano. Czy możesz zabrać Charlotte, żeby przerobili jej sukienkę, tak, jak robią to inne mamy? - odpisała jej cytowana przez Harry’ego Meghan, która w tym czasie zmagała się z aferą wokół jej ojca, Thomasa.

Nieoczekiwanie Kate miała się domagać przerobienia wszystkich sukienek, co zarekomendował jej ślubny projektant. Meghan była podobno dość zdenerwowana i by wyjaśnić swój zły stan, wspomniała szwagierce o stresie, jaki wywołuje u niej skandal związany z jej ojcem. Kate miała być jednak niewzruszona. Zdaniem Harry’ego wciąż mówiła głównie o sukienkach, podkreślając, że ślub będzie miał miejsce już za kilka dni.

Markle miała być niezwykle przybita „atakami” Kate, której podobno nie podobał się pomysł Meghan na uroczystość. W końcu partnerka Harry’ego zakończyła nieprzyjemną konwersację.

- Nie wiem, co jeszcze napisać. Jeśli sukienka źle leży, to weź proszę Charlotte do Ajaya. Czeka tam cały dzień - zwróciła się do Kate, która zgodziła się przybyć z córką do pałacu.

Harry przekonuje, że rozmowa z żoną Williama doprowadziła Meghan do łez. „Znalazłem ją zapłakaną na podłodze w naszym domu” - zapewnia książę w swojej książce. Kate miała później przeprosić za swoje zachowanie. Uważacie, że Markle miała powód do płaczu?

loader
Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS

Logo radiozet Dzieje się