Obserwuj w Google News

Książę William pobił księcia Harry’ego? Przyszły król miał obrażać Meghan Markle

2 min. czytania
05.01.2023 16:41
Zareaguj Reakcja

Książę Harry przygotowuje się do wydania swojej autobiografii. W niedawno udostępnionym fragmencie książki oskarżył księcia Williama o rozpoczęcie bójki. Do aktu przemocy miało dojść zaraz po tym, jak przyszły król obraził Meghan Markle.

william-pobił-się-z-harrym
fot. Katy Rogers/Associated Press/East News, ITV/Ferrari Press/East News

Książę Harry i Meghan Markle nie przestają wyciągać na światło dzienne skandali z życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Po premierze głośnego dokumentu Netflixa „Harry & Meghan. A Netflix Global Event”, w którym sytuacja Meghan Markle była porównywana do prześladowania księżnej Diany, a książę Harry oskarżył rodzinę o kłamstwa mające na celu ochronę jego brata, przyszła kolej na wydanie autobiografii „ex royalsa”. Już 10 stycznia na sklepowych półkach pojawi się książka, w której Harry zdradzi kolejne afery mające mieć miejsce w Pałacu Buckingham.

Redakcja poleca

Książę William obraził Meghan Markle i zaatakował księcia Harry’ego?

W nadchodzącej autobiografii „Spare” książę Harry ma opisać poważną sprzeczkę z bratem, podczas której miało dojść do rękoczynów. The Guardian opublikował fragmenty książki, z których dowiadujemy się, że książę William określił Markle bardzo przykrymi epitetami. Zdaniem przyszłego króla Meghan jest osobą „trudną, niegrzeczną i szorstką”. Para uznała to za brak szacunku i powielanie szkodliwej dla nich narracji prasy. Wydawać by się mogło, że opisywaną bójkę rozpocznie Harry, stając w ten sposób w obronie żony. Nic bardziej mylnego, ponieważ zdaniem młodszego z braci aktu przemocy fizycznej dopuścił się William.

- To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę - przekonuje Harry.

Książę miał wylądować wtedy na psiej misce, która pękła pod jego ciężarem. Kawałki naczynia podobno wbiły się w ciało Harry’ego, który przez chwilę leżał oszołomiony na podłodze. Po chwili dotarło do niego, co zaszło. Wstał i kazał wynosić się bratu. „Rozmowa” z Williamem podobno wywołała u męża Meghan widoczny uraz pleców.

Zobacz także: Harry przeraził się wiadomością od brata. William zareagował na oskarżenia Meghan

Do całego zajścia miało dojść w Nottingham Cottage krótko po tym, jak Harry poprosił brata o rozmowę. Książę przekonuje, że chciał naprawić ich szybko rozpadające się relacje. Z kolei William miał zapewniać, że robił wszystko dla dobra brata. Rozgorączkowany książę twierdził, że chciał mu pomóc.

- Mówisz poważnie? Pomóc mi? Przepraszam, tak to nazywasz? Pomaganiem mi? - dopytał Harry, czym wywołał lawinę przekleństw, którą przyszły król skierował w jego stronę.

Wierzycie w wersję zdarzeń księcia Harry’ego? Myślicie, że rzeczywiście mogło dojść do bójki braci?

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS