Obserwuj w Google News

Harry przeraził się wiadomością od brata. William zareagował na oskarżenia Meghan

2 min. czytania
16.12.2022 14:26
Zareaguj Reakcja

Harry i Meghan po raz kolejny wywołali kontrowersje, pokazując w dokumencie Netflixa reakcję księcia na wiadomość od starszego brata. William zareagował na wywiad pary i doniesienia o rasizmie panującym wśród członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

książę-harry-był-załamany-wiadmością-od-brata-książę-william-zareagował-na-kłamstwa-meghan
fot. Jack Hill/The Times/Press Association/East News, POOL PA/Associated Press/East News

Książę Harry i Meghan Markle wywołali burzę, decydując się na nakręcenie dokumentu o ich życiu w brytyjskiej rodzinie królewskiej. W „Harry & Meghan. A Netflix Global Event” porównano Meghan do księżnej Diany i wskazano winnych poronienia Markle. Poruszono też kwestię domniemanego rasizmu panującego na brytyjskim dworze, o który po raz pierwszy „royalsi” zostali oskarżeni w trakcie wywiadu Harry’ego i Meghan u Oprah Winfrey. Książę William miał ostro zareagować na ataki brata i skontaktował się z nim zaraz po publikacji rozmowy ze sławną dziennikarką.

Redakcja poleca

Książę William wysłał bratu wiadomość. Harry i Meghan byli przerażeni

Wywiad Harry’ego i Meghan u Oprah Winfrey postawił rodzinę królewską w naprawdę niekorzystnym świetle. Pałac Buckingham zareagował na rozmowę gwiazd, wydając specjalne oświadczenie, które zostało odczytane w szóstym odcinku dokumentu Netflixa. W pewnym momencie zapoznawanie się z treścią stanowiska „royalsów” przerwała wiadomość księcia Williama, który postanowił skontaktować się z młodszym bratem.

Nie wiem, co mam teraz robić

- powiedział wyraźnie zaniepokojony Harry, złapał się za głowę i przekazał Meghan telefon.

Książę był dość zdenerwowany, a zakłopotana Markle starała się go uspokoić i przytuliła małżonka.

Odetchnijmy, potem coś postanowimy

- pocieszała go, choć sama wydawała się zmartwiona reakcją przyszłego króla na wywiad.

Niestety w serialu dokumentalnym nie ujawniono treści wiadomości. Przypomniano natomiast wypowiedź księcia Williama, który miał poinformować prasę o próbach kontaktu z Harrym. Podkreślił też, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie są rasistami.

Domyślacie się, co mogło się znaleźć w prywatnej korespondencji braci i co mogło tak zmartwić Sussexów?

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS