Obserwuj w Google News

Meghan prześladowana jak księżna Diana. Mocna zapowiedź dokumentu o rodzinie królewskiej

2 min. czytania
05.12.2022 15:40
Zareaguj Reakcja

Książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się na produkcję dwuczęściowego filmu dokumentalnego o ich życiu. W najnowszym zwiastunie sytuacja Meghan jest porównywana do prześladowania księżnej Diany. Rodzina królewska ma się czego obawiać?

meghan-przesladowana-jak-ksiezna-diana-mocna-zapowiedz-dokumentu-o-rodzinie-krolewskiej
fot. White Label/East News, NIPI/BackGrid UK /East News

Książę Harry i Meghan Markle zrealizowali film dokumentalny, w którym opowiedzą o ich życiu w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Z powstaniem produkcji wiązało się sporo kontrowersji. Para po śmierci królowej Elżbiety II miała chcieć ocenzurować dokument Netflixa i wyciąć z niego niektóre fragmenty i wypowiedzi. Wkrótce okazało się, że podobno na prośbę pary zwolniona została reżyserka pracująca przy filmie. „Harry & Meghan. A Netflix Global Event” ma spędzać sen z powiek członkom rodziny królewskiej, która drży na myśl o tym, co zostanie pokazane w dokumencie. Netflix opublikował właśnie kolejny zwiastun produkcji.

Redakcja poleca

Meghan i Harry uderzą w rodzinę królewską? Nowy zwiastun dokumentu Netflixa

Krótko po tym, jak do sieci trafiła pierwsza zapowiedź dokumentu o życiu Harry’ego i Meghan, fani „royalsów” zobaczyli kolejny fragment kontrowersyjnego dokumentu. Tym razem nagonka na Meghan została porównana do trudnej sytuacji księżnej Diany.

W rodzinie panuje hierarchia. Dzieją się różne wycieki informacji, ale też wymyślanie różnych historii. (...) Nikt nie zna całej prawdy. My ją znamy

- mówi Harry, gdy na ekranie widzimy zestawienie ujęć Diany i Meghan.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Z kolei Markle przekonuje, że została ciepło przyjęta do rodziny, jednak wszystko zmieniło się jak za pstryknięciem palców. Wkrótce nie mogła już liczyć na wsparcie Pałacu Buckingham w walce z nieprzychylną prasą.

Zdałam sobie sprawę: „Oni nigdy cię nie obronią”

- wspomina ze smutkiem Meghan.

Pierwsza część filmu „Harry & Meghan. A Netflix Global Event” pojawi się na Netfliksie już 8 grudnia. Na drugą fani „royalsów” będą musieli poczekać do 15 grudnia 2022 roku.