Zamknij

Książę Harry został prawdziwym superbohaterem. Pomógł potrzebującym dzieciom

04.12.2022 18:09

Książę Harry postanowił pocieszyć dzieci wojskowych, które straciły rodziców. W tym celu odwiedził je w przebraniu Spider-Mana - najpopularniejszego herosa Marvela.

Książę Harry
fot. Scotty’s Little Soldiers/Ferrari Press/East News

Książę Harry to prawdziwy superbohater. Postanowił zrobić dobry uczynek i pocieszyć dzieci wojskowych, które straciły rodziców.

Książę Harry nowym Spider-Manem

Filmy i seriale Marvela to ostatnio najpopularniejsze produkcje hollywoodzkie. Nic więc dziwnego, że książę Harry wykorzystał jedną z postaci MCU, by wspomóc cierpiące dzieci.

Jak podaje Telegraph, książę Harry 3 grudnia 2022 roku wziął udział w pocieszeniu malców, którzy stracili rodziców. W tym celu włożył na siebie kostium najpopularniejszego superbohatera z komiksów Marvela - Spider-Mana i odwiedził imprezę świąteczną organizacji Scotty’s Little Soldiers - brytyjskie stowarzyszenie charytatywne, wspierającej dzieci, których rodzice zginęli podczas służby w siłach zbrojnych. W sieci pojawiło się z tej okazji nagranie ukazujące syna króla w stroju herosa.

Książę Harry doskonale rozumie stratę maluchów, których odwiedził. Sam jako 12-latek stracił matkę - księżąną Dianę, która zginęła w wypadku samochodowym.

Boże Narodzenie to czas, kiedy bardzo, bardzo tęsknimy za naszymi bliskimi i to jest w porządku, ale jednocześnie możemy mieć poczucie winy, że dobrze się bawimy bez rodziców. Ale chcę cię zapewnić, że nasi rodzice zawsze chcą, żebyśmy się dobrze bawili, więc nie czujcie się winni. Możecie się świetnie bawić, zwłaszcza w społeczności Scotty's Little Soldiers.

Według przedstawicieli Scotty's Little Soldiers, tematem tegorocznej imprezy byli "Bohaterowie i złoczyńcy". To właśnie z tego powodu Harry był przebrany za superbohatera. Wygląda na to, że Harry, który sam jest ojcem dwójki dzieci, poczuł się jak postać filmu. Jedną z zabaw było złapanie "pięciu złoczyńców".

Nie ma więc powodu do obaw. Książę Harry nie wygryzie Toma Hollanda - brytyjskiego aktora, który od 2016 roku wciela się w Spider-Mana w produkcjach Marvela. To tylko jednorazowe pożyczenie stroju herosa, by działać w szczytnym celu.

loader

RadioZET.pl/Telegraph