Obserwuj w Google News

"Harry i Meghan" - pierwszy zwiastun serialu Netflix o księciu Harrym i Meghan Markle

1 min. czytania
01.12.2022 14:20
Zareaguj Reakcja

Netflix zaprezentował zwiastun serialu o księciu Harrym i Meghan Markle. Kiedy produkcja "Harry i Meghan" trafi na platformę?

Meghan Markle, książę Harry
fot. Daniel Leal-Olivas/Press Association/East News

Długo wyczekiwana produkcja o członkach brytyjskiej rodziny królewskiej otrzymała pierwszy zwiastun. Jak prezentuje się zapowiedź serialu dokumentalnego "Harry i Meghan"?

"Harry i Meghan": zwiastun serialu Netflix o księciu Harrym i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle to para, o której od lat jest głośno. Ostatnimi czasy z powodu zrezygnowania przez syna króla Wielkiej Brytanii ze szlacheckich przywilejów. Nic więc dziwnego, że doczekali się serialu, opowiadającego o ich życiu.

Redakcja poleca

Netflix w końcu zaprezentował pierwsze spojrzenie na dokument "Harry i Meghan".

Oglądaj

Od dawna wyczekiwana produkcja będzie składała się z sześciu odcinków. Serial został wyprodukowany przez Story Syndicate Production we współpracy z Archewell Productions i Diamond Docs - firmy należącej do pary.

Według zapowiedzi Netflix serial ma ukazać "drugą stronę głośnej historii miłosnej". Widzowie poznają m.in. szczegóły sekretnych pierwszych randek. Produkcja poruszy także temat wyzwań rzucanych Harry'emu i Meghan przez otaczającą ich arystokratyczną rzeczywistość, które finalnie doprowadziły do ich wycofania się z życia rodziny królewskiej.

Redakcja poleca

"Harry i Meghan": kiedy premiera serialu Netflix o księciu Harrym i Meghan Markle?

Na razie nie podano oficjalnej daty premiery serialu "Harry i Meghan". Według niepotwierdzonych informacji produkcja ma zadebiutować jeszcze w grudniu 2022 roku. Fanom księcia Harry'ego i Meghan Markle pozostaje więc cierpliwie czekać.

RadioZET.pl/Deadline