Zamknij
Rodzina królewska
  • Król Edward VIII
  • Harry i Meghan
  • Książę Harry
  • 9 Zobacz
fot. REX FEATURESEAST NEWS

Brytyjska rodzina królewska nieustannie wzbudza olbrzymie zainteresowanie mediów na całym świecie. Doniesienia o skandalach znajdują szczególnie duże grono odbiorców, zwlaszcza tych, którzy już od dawna royalsom nie są przychylni. A przez dekady takich głośnych wydarzeń nie brakowało. Oto wybrane skandale z udziałem najsłynniejszej "royal family".

Skandale z udziałem członków brytyjskiej rodziny królewskiej od zawsze rozgrzewają światową opinię publiczną. Dawniej, kiedy royalsi byli dużo bardziej odseparowani od reszty społeczeństwa, wiele afer udawało się "zamieść pod dywan". W wielu przypadkach brak stanowiska ze strony Pałacu Buckingham był jedną ze strategii, które prowadziły do "wyciszania" skandali. Jednak obecnie, kiedy rodzina jest dużo bardziej otwarta, a rozwój mediów doprowadził do tego, że bardzo łatwo można wywołać w sieci zamieszanie.

Zobacz także: Polka w kontrowersyjnym reality show "Too Hot to Handle". Już na wejściu zszokowała wyznaniem [FOTO]

Największe skandale brytyjskiej rodziny królewskiej [GALERIA]

Tylko w ciągu kilkudziesięciu lat w rodzinie królewskiej ujawniono kilka wielkich skandali - a niektóre z nich ujawniły się same, jak było z odejściem Harry'ego i Meghan. Niedawno bardzo medialna stała się sprawa oskarżeń w stosunku do syna królowej Elżbiety, księcia Andrzeja, który został oskarżony o molestowanie seksualne. Zarzuty te miały związek z jego znajomością z Jeffreyem Epsteinem, amerykańskim multimilionerem, który został skazany za przestępstwa seksualne. Jednak to niejedyne afery, jakie w ciągu ostatnich dziesięcioleci wstrząsnęły brytyjską rodziną królewską i zszokowały opinię publiczną.