Obserwuj w Google News

Meghan Markle wyda autobiografię. Rodzina królewska będzie miała kłopoty

2 min. czytania
02.01.2023 17:05
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle jeszcze nie skończyła! Zagraniczne źródła donoszą, że żona księcia Harry'ego planuje wydać autobiografię, w której nie oszczędzi nikogo, kto kiedykolwiek nadepnął jej na odcisk.

Meghan Markle wyda autobiografię. Rodzina królewska będzie miała kłopoty
fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Sześcioodcinkowy dokument na Netfliksie to dla niej zdecydowanie za mało. Według doniesień zagranicznych mediów Meghan Markle zamierza napisać autobiograficzną książkę. Czy rodzina królewska ma się czego obawiać?

Zobacz także: Meghan Markle o myślach samobójczych: "Nie chcę, żeby ktokolwiek czuł się samotny"

Meghan Markle pójdzie w ślady księcia Harry'ego? Chce napisać książkę

Biograficzna książka księcia Harry'ego pojawi się w księgarniach już w pierwszej połowie stycznia. Jak donoszą zagraniczne źródła, Meghan Markle również zastanawia się nad napisaniem własnej autobiografii. To ma być prawdziwy hit.

[Meghan — red.] myśli o tym, by otwarcie opowiedzieć o czasie spędzonym w otoczeniu rodziny królewskiej — informuje źródło magazynu OK.

Przypominamy, że małżonka księcia Harrego wielokrotnie opowiadała o tym, jak była traktowana przez otoczenie royalsów. Zarzucała rodzinie królewskiej przyzwolenie na rasistowskie komentarze i twierdziła, że czuła się uciszana. Ostatecznie Markle i jej mąż zdecydowali się na zdystansowanie od rzekomo toksycznego środowiska rodziny królewskiej i od pewnego czasu robią karierę w show-biznesie, zdradzając sekrety z życia swojego oraz mieszkańców Pałacu Buckhingham.

Podczas gdy Harry'emu wciąż może zależeć na utrzymaniu zdrowych relacji z królem Karolem, Meghan nie zamierza się powstrzymywać przed powiedzeniem swojej prawdy. W swojej autobiografii ma wylać z siebie wszelkie pretensje wobec rodziny królewskiej.

Czuje, że w tym momencie ma niewiele do stracenia i może to zrobić — mówi informator OK.

Markle ma nie oszczędzić nikogo, kto w ostatnich latach stanął jej na drodze lub nadepnął jej na odcisk. Jej autobiografia będzie więc formą ostatecznego rozrachunku z osobami, które skrzywdziły ją w przeszłości.

To koszmar dla rodziny królewskiej. Meghan zrobi to, na co będzie miała ochotę i nikt jej nie powstrzyma — dodaje źródło.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/OKmagazine.com/Marieclaire.com