,

Książę William nie odwzajemnił czułości Meghan Markle. Książę Harry stawia kolejny zarzut

10.01.2023 21:14

Książę Harry wydał książkę "Spare", która jest cytowana na całym świecie. Dziennikarze dotarli do fragmentu, w którym Harry opowiedział, jak przedstawił ukochaną bratu. Było niezręcznie.

Rodzina królewska
fot. Ap Pool/Associated Press/East News

Książę William nie odwzajemnił czułości Meghan Markle w momencie, gdy ją poznał. Książę Harry w książce "Spare" wrócił wspomnieniami do momentu, gdy przedstawił ukochaną jedynemu bratu. William miał być zaskoczony jej bezpośredniością. 

Zobacz także: Król Karol skreślił księcia Harry’ego. Liczy tylko na księcia Williama

Książę William nie odwzajemnił czułości Meghan Markle. Książę Harry stawia kolejny zarzut

Książę Harry wydał biografię, która pogrąża jego najbliższą rodzinę. Syn króla Karola III wyciągnął na wierzch wszystkie rodzinne brudy, nie oszczędzając przy tym nikogo. Tym razem oberwało się księciu Williamowi. 

Jak podaje pudelek.pl, Harry zdradził, że pod koniec 2016 roku zapoznał Meghan Markle z bratem i bratową. Były Sussex zdradza, że bardzo się bał tego spotkania. Miał się zaskoczyć już, gdy William otworzył drzwi w oficjalnym stroju.

Przedstawiłem mu Meg, ona się nachyliła, żeby go przytulić. Kompletnie spanikował. Zrobił unik - wspomina Harry.

Harry wytłumaczył, że jego brat nie jest zbyt wylewny i nie jest przyzwyczajony do przytulania osób, z którymi nie jest blisko. Meghan wręcz przeciwnie.

Książę William miał być fanem serialu z Meghan Markle

Harry pokusił się o kąśliwy komentarz i napisał, że William pewnie liczył na to, że Meghan się mu pokłoni. Co więcej, książę Harry zdradził, że liczył na cieplejsze przyjęcie, bo Kate i William mieli być fanami serialu, w którym Meghan Markle występowała. 

Książę William nie odnosi się do rewelacji brata. 

Zobacz także: „Spare“, czyli „zapasowy“: wybuchowe rewelacje z wydanych właśnie pamiętników księcia Harry’ego

loader

RadioZET.pl/pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się