Obserwuj w Google News

Księżna Kate uderzy w Meghan podczas wywiadu? „Zdementuje fałszywe informacje”

2 min. czytania
18.10.2022 11:15
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate po wielu namowach miała się zgodzić na udzielenie telewizyjnego wywiadu. Uważa się, że rozmowa ma podreperować wizerunek brytyjskiej monarchii, a Kate może zaprzeczyć głoszonym przez Meghan fałszywym informacjom.

księżna-kate-zmiażdży-meghan-markle-wywiad-telewizyjny
fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Brytyjska rodzina królewska przechodzi ostatnio trudny okres. W krótkim czasie pożegnali królową Elżbietę II, a wcześniej księcia Filipa. Nowy monarcha, król Karol III nie jest tak lubiany i popularny jak jego matka. Dobrej prasy nie przyniosło „ royalsom” także oficjalne rozstanie korony z księciem Harrym i jego żoną Meghan. Para udzieliła słynnego wywiadu, w którym skrytykowała zwyczaje panujące na dworze. Wydaje się, że przed rodziną królewską pojawiła się szansa na odpowiedź. Według jednego z tabloidów telewizyjnego wywiadu ma wkrótce udzielić księżna Kate. Czy przeprowadzona z nią rozmowa będzie tak przełomowa, jak wspominany do dzisiaj słynny wywiad z księżną Dianą?

Redakcja poleca

Księżna Kate zmiażdży Meghan? „Jest gotowa mówić własnym głosem”

Księżna Kate miała być namawiana na telewizyjny wywiad od lat. Decyzja mogła nie zapadać ze względu na zasadę samej królowej Elżbiety II, która miała radzić członkom rodziny, by w kontaktach z mediami „nigdy nie narzekali i niczego nie wyjaśniali”. Australijski magazyn „New Idea” przekonuje jednak, że książę William nieszczególnie zgadzał się z takim podejściem. Przyszły władca Wielkiej Brytanii ma popierać wystąpienie żony w telewizji.

Kate nie jest urodzonym mówcą, a wcześniej, podczas wywiadów, pokonywała ją trema. Jednak w ciągu ostatnich lat wiele się zmieniło. Jest silniejsza, bardziej pewna siebie, gotowa mówić własnym głosem. Podobnego zdania jest William, który nie hołdował zasadzie nieżyjącej babci

- miał przekazać tabloidowi anonimowy informator związany ze środowiskiem rodziny królewskiej.

Według przewidywań Kate ma zostać zapytana o swoją rolę w wychowywaniu przyszłych monarchów. Opowie o tym, jaką jest żoną i matką. Wywiad ma być też okazją, by odpowiedzieć na gorzkie komentarze Meghan Markle, która wraz z księciem Harrym zaprzestała pełnić oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. „New Idea” podaje, że księżna Kate będzie w stanie zdementować pogłoski i fałszywe informacje wygłaszane publicznie przez Meghan.

Myślicie, że wywiad dojdzie do skutku i Meghan powinna się obawiać tego, co powie księżna Kate?

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS