Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski się rozwodzą. Wpłynął pozew do sądu

2 min. czytania
10.01.2023 12:38
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski biorą rozwód. Decyzja o zakończeniu małżeństwa ma być podobno nieodwołalna. Jeden z tabloidów donosi, że pozew rozwodowy został już zarejestrowany w sądzie, a małżonkowie czekają na wyznaczenie terminu rozprawy. 

Katarzyna Warnke i Piotr Staramowski
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się po 6 latach małżeństwa. Poinformowali o tym 2 października, wydając oświadczenie w mediach społecznościowych. Para nie chciała komentować przyczyn rozstania, lecz podkreśliła, że decyzję o zakończeniu związku podjęła wspólnie i była ona trudna, lecz konieczna, aby każde z nich mogło na nowo budować sobie życie.

Piotr Stramowski ma już nową partnerkę i chętnie pokazuje się z nią na warszawskich ulicach. Z kolei Katarzyna Warnke oficjalnie pozostaje singielką. Od paru miesięcy aktorka boryka się problemami zdrowotnymi. W listopadzie Warnke trafiła do szpitala i musiała przejść rehabilitację. Obecnie porusza się o kuli.

Redakcja poleca

Rozwód Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego 

Tymczasem do mediów napływają informacje na temat rozwodu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Aktorzy konsekwentnie milczą na ten temat, lecz tabloidowi udało się dowiedzieć, że pod koniec grudnia 2022 roku Katarzyna Warnke złożyła pozew rozwodowy w warszawskim Sądzie Okręgowym i czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy. 

Decyzja o zakończeniu małżeństwa, przynajmniej ze strony aktorki, ma być nieodwołalna.

Gwiazdy filmów Vegi z pewnością będą musiały porozumieć się w sprawie opieki nad trzyletnią córką Heleną. Obecnie mają zgodnie dzielić się obowiązkami przy dziecku i pomimo rozstania zachowywać przyjazne relacje. 

Rozwód Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego może jednak nie dojść szybko do skutku. Podobnie jak w przypadku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego chodzi o długie oczekiwanie na termin rozprawy. Przy obecnym obłożeniu sądów czas wydłuża się nawet do kilkunastu miesięcy. "Super Express" szacuje, że rozprawa rozwodowa Warnke i Stramowskiego prawdopodobnie odbędzie się dopiero pod koniec 2023 roku, a może nawet później. 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl