Obserwuj w Google News

Długie włosy to przeszłość. Piotr Stramowski przeszedł drastyczną metamorfozę

1 min. czytania
11.01.2023 15:49
Zareaguj Reakcja

Piotr Stramowski kojarzony był z długimi włosami. W pewnym momencie fryzura stała się jego znakiem rozpoznawczym. W nowym roku aktor postanowił jednak przejść drastyczną metamorfozę, stawiając na ostre cięcie. Jak wygląda teraz?

Długie włosy to przeszłość. Piotr Stramowski przeszedł drastyczną metamorfozę
fot. Pawel Wodzynski/East News

Nowy rok, nowy ja — te słowa do serca wzięli sobie niektórzy polscy celebryci. Katarzyna Cichopek zaczęła regularnie chodzić na siłownię, by utrzymać smukłą, wysportowaną sylwetkę. Alicja Bachleda-Curuś udała się do fryzjera, który pozwolił jej wejść w rok 2023 z elegancką grzywką. Jednak największą przemianę zaliczył Piotr Stramowski, który pozbył się długich włosów.

Zobacz także: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski się rozwodzą. Wpłynął pozew do sądu  

Piotr Stramowski ściął włosy. Jak wygląda teraz?

Piotr Stramowski pozbył się długich włosów, które od dawna były jego znakiem rozpoznawczym. W 2023 roku aktor postawił na klasyczny look. Na jego głowie pojawiła się krótka fryzura z wycieniowanymi bokami. Towarzyszy jej starannie podgolony zarost.

Nowe oblicze Piotra Stramowskiego wprawiło fanów w istne osłupienie. Internauci nie mogli powstrzymać się od zasypania aktora komplementami.

Zdecydowanie lepiej tak. Zmiany zaczynają się od głowy... Dosłownie i w przenośni — napisał jeden z nich.

O niebo lepiej — ocenił inny.

Byli jednak i tacy, którym nowy image Piotra Stramowskiego nie przypadł do gustu. Część fanów będzie tęsknić za charakterystycznym surferskim wyglądem aktora.

Nieeee!!! — skomentowała wyraźnie zrozpaczona fanka.

 Szkoda... — podsumowała kolejna.

W jakim wydaniu Piotr Stramowski podoba wam się bardziej?

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @piotrstramowski_official