Obserwuj w Google News

Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę. Jak wygląda teraz?

1 min. czytania
10.01.2023 15:47
Zareaguj Reakcja

Alicja Bachleda-Curuś nie boi się zmian. W 2023 roku postawiła na zupełnie nową fryzurę, którą pochwaliła się na Instagramie. Jak teraz wygląda była partnerka Colina Farrella?

Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę. Jak wygląda teraz?
fot. Instagram: @alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś ma za sobą burzliwy czas. Nie jest tajemnicą, że grudzień nie jest jej ulubionym miesiącem, ponieważ Święta w rodzinnym gronie wiążą się dla niej z mnóstwem niewygodnych pytań. Dodatkowo aktorka musiała rozmówić się z ojcem swojego dziecka, Colinem Farrellem, który nie zgadzał się, by mały Henry Tadeusz kontynuował naukę w Polsce. Farrell przestał opłacać Alicji dom w Los Angeles, w związku z czym aktorka musiała się z niego wyprowadzić.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell prowadzą wojnę? Trudno o kompromis

Alicja Bachleda-Curuś wróciła z nową twarzą. Jak wygląda?

Pomimo problemów, które ją spotkały, Alicja Bachleda-Curuś weszła w 2023 rok pewnym krokiem. Nie dość, że zaczęła na nowo obracać się w kręgach hollywoodzkiej śmietanki towarzyskiej, to zdecydowała się na śmiałą metamorfozę. Aktorka zrezygnowała z długich prostych włosów i postawiła na prostą grzywkę. Efekty tej transformacji możemy zobaczyć na Instagramie, gdzie pojawiło się zdjęcie z premiery serialu HBO " The Last of Us".

Fani natychmiast zasypali Polkę komplementami i emotikonami w kształcie serca.

Stylówka mistrz — napisała jedna z internautek.

A jak wam podoba się nowa twarz Bachledy-Curuś?

alicja bachleda curuś przeszła metamorfozę
fot. Screen/Instagram: @alicjabc

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @alicjabc