Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke ujawniła intymny sekret. Niewiarygodne, na co się zgodziła

2 min. czytania
06.11.2023 14:29
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Znana jest nie tylko z tego, że grała w wielu znanych produkcjach. Część osób kojarzy ją również jako otwartą i nieco kontrowersyjną gwiazdę, która nie kryje swoich poglądów. Niedawno znowu zszokowała wyznaniem. Do czego się przyznała?

Katarzyna Warnke ujawniła intymny sekret. Niewiarygodne, na co się zgodziła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Katarzyna Warnke ma za sobą głośny rozwód, który zwieńczyła huczną celebracją. Jako świeżo upieczona singielka zapewne z nadzieją patrzy w przyszłość. W końcu będzie mogła czerpać z życia to, na co ma ochotę.

Redakcja poleca

Życie łóżkowe nigdy nie było dla niej tematem tabu. Niedawno w rozmowie z Kubą Wojewódzkim przyznała się do czegoś, co może zaskoczyć.

Katarzyna Warnke uprawiała seks zbiorowy

Katarzyna Warnke podchodzi bez skrępowania do tematów, które część osób mogłaby uznać za wstydliwe. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim opowiedziała o swoich łóżkowych przygodach. Kiedy prowadzący zapytał, czy kiedykolwiek uprawiała seks zbiorowy, bez zawahania odpowiedziała: „Tak”.

Redakcja poleca

Kim jest Katarzyna Warnke?

Katarzyna Warnke jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. W 2007 roku wystąpiła w krótkometrażowym filmie „Marysia”, a rok później pojawiła się w serialu „Teraz albo nigdy!”. W 2013 zaczęła pojawiać się na ekranach w roli Izy Wanat w telewizyjnej produkcji „Lekarze”. Największą popularność przyniosły jej kreacje w filmach Patryka Vegi. Pojawiła się w „Kobietach mafii” i „Botoksie”.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl