Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke szczerze na temat rozwodu. „Trochę nas to kosztowało”

2 min. czytania
08.11.2023 09:21
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke gościła we wtorek w programie Kuby Wojewódzkiego. Wśród poruszanych tematów nie mogło zabraknąć kwestii rozwodu. Gwiazda jakiś czas temu oficjalnie zakończyła trwający blisko dekadę związek z aktorem Piotrem Stramowskim. W rozmowie z dziennikarzem wyznała, że było to dla niej bolesne doświadczenie.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się w 2013 roku na planie filmu „W spirali”, w którym grali główne role. Bardzo szybko połączyła ich chemia i postanowili razem iść przez życie. Pobrali się w 2016 roku, a trzy lata później na świat przyszła ich córka – Helena.

Redakcja poleca

Wielka miłość i nagłe rozstanie

Choć aktorzy byli uznawani za jedną z najbardziej dobranych par w polskim show-biznesie, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. W październiku 2022 roku para niespodziewanie ogłosiła, że ich związek się zakończył. Oboje nie chcieli wtedy na łamach mediów społecznościowych komentować tej decyzji. Wydali tylko jedno oświadczenie.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - przekazali.

Katarzyna Warnke szczerze o rozwodzie

Rok po ogłoszeniu decyzji o rozstaniu, para spotkała się w sądzie. Na rozprawie rozwodowej „prowadzonej z wyłączoną jawnością” oficjalnie zakończyli swoje małżeństwo.

Teraz, kilka tygodni później, temat rozwodu aktorów powrócił w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz próbował żartować, ale Warnke nie chciała kontynuować tematu.

- Szczerze mogę ci to powiedzieć, chciałem, żeby Piotrek był wodzianką, ale się nie zgodził. Dzisiaj mi dał odpowiedź – zaczął gospodarz show.

Gwiazda wyraźnie dała jednak znać, że to zdecydowanie za wcześnie na tego typu żarty.

- Troszkę nas to kosztowało. To jest upadek mitu, który się buduje w sobie na temat miłości – dodała na koniec, wyraźnie zasmucona.

Źródło: Radio ZET/Plejada

Nie przegap
Największe konflikty gwiazd. Aż lecą iskry, gdy się spotykają [GALERIA]
15 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER, Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News