Obserwuj w Google News

Anna Cieślak ujawnia prawdę o Edwardzie Miszczaku. To sądzi o kobietach

2 min. czytania
07.11.2023 22:42
Zareaguj Reakcja

Anna Cieślak postanowiła przerwać milczenie i zdradziła, co Edward Miszczak sądzi o kobietach. Partnerka dyrektora programowego Polsatu dodała zaskakujący post. Prawda wyszła na jaw.

Anna Cieślak ujawnia prawdę o Edwardzie Miszczaku. To sądzi o kobietach
fot. Artur Barbarowski/East News

Edward Miszczak ma ostatnio sporo problemów w pracy. Wybrane przez niego programy nie spodobały się widzom. Dyrektor programowy Polsatu musiał podjąć decyzję o zakończeniu „Temptation Island”. Z anteny znikną też „Real Housewives. Żony Warszawy”. Chociaż nie wiedzie mu się na nowym stanowisku, na szczęście może liczyć na wsparcie ukochanej. Edward Miszczak tworzy udany związek z Anną Cieślak. Ostatnio aktorka zamieściła na Instagramie nietypowy post, w którym zdradziła całą prawdę o jej mężu.

Edward Miszczak odnalazł szczęście po śmierci żony. Tak mówił o Annie Cieślak

Zanim Edward Miszczak związał się z Anną Cieślak, przeżył rodzinną tragedię. Dyrektor programowy Polsatu nie sądził, że jeszcze się zakocha. - Teraz mam okres prywatnej radości. Po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem bardzo szczęśliwy. To zmienia życie - powiedział w rozmowie z Newsweekiem. Następca Niny Terentiew przyznał, że związek z Anną Cieślak znacząco różni się od jego pierwszego małżeństwa.

- Z moją pierwszą żoną żyliśmy troszkę na odległość, ona w Krakowie, ja w Warszawie. A tutaj żona jest razem ze mną w Warszawie, w mieszkaniu, w domu, w samochodzie, więc muszę się do tego przyzwyczajać, ale coraz lepiej mi idzie - mówił na łamach Faktu. Okazuje się, że na tym różnice się nie kończą.

Redakcja poleca

To Edward Miszczak myśli o kobietach. Anna Cieślak zdradziła sekret partnera

W dalszej części rozmowy z dziennikarzami Faktu Miszczak podkreślił, że w dzisiejszych czasach mężczyźni muszą się bardziej postarać, by zaimponować kobiecie. - Dzisiaj kobiety są już innymi kobietami. Kiedyś wystarczał goździk, dzisiaj trzeba zrobić coś więcej - stwierdził. Wydaje się jednak, że szef Polsatu wciąż nadąża za pędzącym światem i zmianami w społeczeństwie.

Ostatnio na Instagramie Cieślak pojawił się nietypowy post. Zazwyczaj aktorka pokazuje kulisy swojej pracy. Tym razem zamieściła zdjęcie swoje i męża. Oboje mają na sobie koszulki z napisem „Jestem feministą”. „Tak, jesteśmy” - potwierdziła w opisie. Z kolei jedna z obserwatorek zauważyła, że „feminizm odgrywa istotną rolę w promowaniu równości i wzmacnianiu jednostek”.

Źródło: Radio ZET/Newsweek/Fakt

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER